• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Selçuk Şahin Maç Sonu Patladı

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, deplasmanda Akhisar ile oynanan karşılaşmada takımının 2. golünü kaydedince twitter adeta sallandı.

Öte yandan Selçuk Şahin'in attığı golden sonra Twitter'da yine birbirinden ilginç yorumlar yapıldı.

Son dönemde performansı eleştirilen Şahin, maç değerlendirmesi yaparken, "Sezer'in doğum günü bugün golümü ona armağan ediyorum. Çok fazla gol atmıyorum ama doğum gününde ona denk geldi. Zaman zaman düşük tempoda oynuyoruz bugün ne olursa olsun skora ihtiyacımız vardı. Başta geriye de düştük ama böyle durumlarda büyük takım refleksi göstermek gerekiyor. Sonra da 2 gol bulduk. Maçın sonuna kadar da koruduk. Akhisar da çıkış peşinde. Biraz da yorgunduk. Çok sık maç oynuyoruz. Buna rağmen kazandık. Nefese ihtiyacımız vardı o nefesi aldık" ifadelerini kullandı.

Kendisini eleştirenler hakkında konuşan Şahin, "Benim için kolay geçtiğini söyleyemeyeceğim. Yanımda olan insanlar vardı. Futbolu bilen, futboldan anlayan insanlar yanımdaydı. Belli bir grup var onların fikirlerini değiştremiyorsunuz. Bugün attığım gole belki onlar da sevinmişlerdir ama yarın iki hatada yine eleştirecekler" dedi.

Yapılan eleştirilerin dozunun fazla olduğunu söyleyen tecrübeli yıldız, "10 yıldır böyle oynuyorum maalesef. Benim işim sahada sadece mücadele etmek. Hocamız o kadar baskıya rağmen yine güvenip görev verdi. Ben de zaman zaman hatalar yapabiliyorum. Ama eleştirinin de dozu olmalı. Bizim de ailemiz var. Sınırı son dönemde aştılar. Beni üzen konulardı ama tecrübeli birisiyim artık. Nasıl atlatacağımı biliyorum. Son dönemde biraz can sıktılar. Eleştirenden de destek olandan da allah razı olsun" şeklinde konuştu.

TWITTER'I YİNE SALLADI

Son golünü geçtiğimiz sezon (21 Mart 2012) Türkiye Kupası'nda Samsunspor ile oynanan maçta atan, çoğu zaman oynadığı futbolla eleştiri oklarının hedefi olan Selçuk, bu golden sonra sosyal paylaşım sitesi twitter'ı adeta salladı...

İşte Selçuk Şahin'in golünden sonra twitter'da yazılan yorumlardan bazıları...

@SnC1903
Selçuk Şahin attı eyvahlar olsun TT geliyor

@ibrahimseten
Selçuk Şahin'in şu golü, başta ben olmak üzere herkese kapak olsun..

@SiRKocaman
Selçuk Şahin'in içindeki potansiyeli nihayet dışarı çıkarabildim.

@furkanbilgili10
Selçuk Şahin attığı bu golle, Fenerbahçe'de 10 sene daha kalmayı garantiledi.

@pibilolero
Selçuk Şahin gol attı. ve... Hayatımızın son günü bugünmüş. Hepinizi çok sevdim. Her şey için çok teşekkürler..

@SnyorMami
şelçuk şahin gol attı daha aykut kocaman çıkarmaz onu kadrodan.

@gulsanulgen
selçuk şahin'in attığı her gol bir travma bana.

@cehennemCC
Selcuk Sahin gol atti siz hala namaz kilmayin kiyamete az kaldi.

@cumlecik
Ve Selçuk Şahin Fenerbahçe de emekli olana kadar kalır

@bilalCokal
'' Selçuk Şahin Gol attı Ateist arkadaşlar Hadi bi zahmet bunuda açıklayın :)) ''

@DOGUKANincii
fenerde gol attigi halde sevinmedigim tek insan selcuk sahin

@benyzc
Ortadoğu ve Balkanların en iyi oyuncusu golünü atarrrr :) Selçuk Şahin! Nam-ı diğer Xelçuk!

@serdarorhank
Herkes telefon rehberini baştan sona arasın helallik istesin kesin kıyamet kopacak Selçuk Şahin gol atmış.

@demooss
kasimda ask degilde selcuk sahin bir baska dostum

@patlaktekerlek
Selçuk Şahin kariyerinin zirvesindeyken bu maçtan sonra futbolu bırakmalı.

@frknAKTAN
Sevdiğim kıza seni Selçuk Şahin gol atana kadar sevicem demiştim şimdi gol attı ayrıldık. :(

Düzenleyen yönetici: