Selbsterfundene Sprüche (Deutsch, Türkisch)

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye
128.Söz: Hayatta çok net bir bilgi vardır kadınlar hakkında. Bir kadının aklındakini yapmasını sadece erteleyebilirsin asla engelleyemezsin.

oezlem1999

Özel üye
130.Söz: İnsanların gerçek yüzlerini göremediğin için kendine kızıyorsun. Ancak onların gerçek yüzleri her zaman yerli yerindedir. Nasıl baktığın ve nasıl gördüğün değil midir bütün olay?

oezlem1999

Özel üye
131.Söz: Bazı insanlar ne yaşadıklarını, nasıl yaşadıklarını hiçbir zaman anlayamaz. Oysa gerçek anlamda yaşamak istiyorsanız birkaç defa ölmeniz gerekir.

oezlem1999

Özel üye
132.Söz: Fazlasıyla dürüstsen, yeterince aşık olmuşsan, saf bir sevgiye sahipsen, kendinden başka hiçbir şeyden korkmuyorsan tamamsın demektir. Artık mutsuz olabilmek için hazırsın.

oezlem1999

Özel üye
133.Söz: Başladığın cümleyi sonlandıramaz virgüllerle uğraşırsan, noktayı koyan başkası olur!

oezlem1999

Özel üye
134.Söz: Aşk bir kelimeden ibarettir, ta ki ona anlam yükleyen biri gelene kadar.

oezlem1999

Özel üye
136.Söz: Dünyayı değiştirmek istiyorsan, ilk değişimi kendinden başlatmalısın. Kendini değiştiremeyen kişi, hiçbir şeyi değiştiremez.

oezlem1999

Özel üye
137.Söz: Hayatının anlamını arayan bir insan için zaman en gerekli olgudur. Çünkü hayat yaşadığımız her anda gizlidir ve anlam arayışımız ölene kadar devam eder.