• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Seks esnasında yüzünüz sizi ele veriyor!

cemree

=)=)
V.I.P
KwmlczS.jpgUtangaç

Sevişme esnasında gözlerini gözlerinizden kaçırıyorsa partneriniz oldukça hassas ve utangaç birisi olabilir.

Seks esnasında iki tarafın da aynı tecrübeye sahip olması beklenemez. Tatmin edememe korkusu da insanı utangaçlığa iter.

Sıkılgan

Seks esnasında siz onu arzuluyorsunuz, heyecanlı ve isteklisiniz ama o sadece tavana bakıyorsa bir problem var demektir.

Partneriniz tam olarak orgazm olmuyor ve seksten çok zevk almıyor veya aranızda ten uyumu olmayabilir.

Hemen karamsarlığa düşmeyin. Belki de o an düşündüğü tek şey farklı bir pozisyondur! Sekste konuşmak önemli; partnerinizin taleplerini sorun, isteklerini öğrenin, fantazilerini dinleyin.

Bencil

Onu tatmin edecek bütün davranışları yapıyorsunuz ama o sürekli fedakarlık bekliyorsa, sadece kendisini düşünüyor demektir.

Partnerlerin sadece kendi orgazmlarına odaklandığı seks hiçbir zaman tam sayılamaz.

Ona sizin onu tatmin etmek için her şeyi yaptığınızı ve aynı şeyi ondan da beklediğinizi söyleyin.

İçine kapanık

Sevişeceğiniz esnada yatağa girmeden bütün ışıkları kapatıp, sizden önce yatağa uzanıyorsa; kendiyle barışık değil veya onu o şekilde görünce soyuyacağınızı düşünüyor.

Partnerinizin kendine güvenmemesi durumunda, siz de kendi vücudunuzdaki kusurları göstererek kendinizle dalga geçin. Onu o şekilde sevebileceğinizi anlatın. Zamanla bu duruma alışacaktır.
Bazı insanların daha fazla zamana ihtiyacı vardır.

Mumya

Siz öpüyor, sarılıyor ve çeşitli hareketler yapıyorsunuz ama o sadece düz bir şekilde yatıyorsa, sizinle sevişmekten heyecan duymuyor demektir.

Donuk bir karekteri olabilir. Ama o kadar harekete karşı tepkisiz kalması normal değil. İlişkinizi gözden geçirme vaktiniz gelmiş olabilir.
 
Top