• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Şehit Öğretmenlerimiz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Her dönemde şehir olan öğretmenlerimiz oldu ancak Doğu Anadolu'da şehit olan öğretmenlerimizin sayısı eğitim şehitleri içinde % 99 gibi bir rakamı kapsamakta. Hem doğudaki geri kalmışlıktan bahsedip hem de eğitim ordusu mensuplarını birer birer katletmenin çelişkisini kimse vurgulamaz nedense.

Ateş düştüğü yakar, biz de araştırma sonuçlarına göre gerçeğimiz olan Türk Milleti'nin herşeyi 20 gün içinde unuttuğu gerçeğinden hareketle eski söylemlerimize devam ederiz.

MEB bu konu ile ilgili olarak şehit öğretmenlere ithafen (1998 yılına kadar) bir web sitesi hazırlamış, sayfa üstünde aşağıdaki flash sunum dosyası mevcut.

[FLASH]http://meb.gov.tr/belirligunler/sehitogretmenler/tepe.swf[/FLASH]​

Ruhunuz şad olsun eğitim ordusunun güneş saçan neferleri. Güneşinizi söndürenlere lanet olsun.

Siteyi ulaşmak için tıklayın.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Yetim kalan çocuklara ve geride kalan ana babalara oluyor olan
Ateş düştüğü yeri yakıyor diyorlar ya çok doğru.
Belki okullarda bi öğretmen gidiyor yerine yenisi geliyor başka bi eğitimci geliyor
Ama o evlerde kalan boşluğu dolduracak hiçkimse gelemez malesef o boşluk hiçbirzaman dolmaz
Sofrada boşalan o yeri kimse dolduramaz..

Allah rahmet eylesin.. Ve o sofraları boş bırakanları Rabbim bildiği gibi yapsın..