Şehit Asker Ve Polislerimiz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Haince pusuya düşürülen tüm silahlı kuvvetler ve polis teşkilatından gencecik şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı olanlara da acil şifalar diliyoruz.

Yüzyıllardır kardeşçe yaşayan milletimizi birbirine düşürmek için; pkk tarafından yapılan kalleşçe, onurdan yoksun pusular, şehitlerimizin ailelerine ve tüm ülkeye ateşe düşürdü.

Dileriz ülkeyi yönetenler hırslarından vazgeçip akıllarını başlarına alır ve içsavaşı yaşayan Ortadoğu'daki ülkelere dönmeyiz. Yaşanan acıları yürekten hissediyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehit yakınlarına, milletimize metanet ve başsağlığı diliyoruz.
 

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Uzun uzun yazmayacağım. Kim olursa olsun, bu hain tuzakların içindeyse, bu canım vatan üzerine kalleş planlar yapıyorsa, kim aslan yürekli evlatlarımızın canına şerefsizce kastediyorsa, bilsin ki, yarına kalır ama yanına kalmaz...
Ve bilinsin ki, hiç bir güç canım ülkemi, ülkemizi bölemez ve bölemeyecek. ALLAH' ın izniyle...
ŞİDDETLE KINIYOR VE LANETLİYORUM, LANETLİYORUZ...
Şehitlerimiz, nurlar içinde inşallah...
Ailelerine soğuk sabırlar diliyorum. Tüm ulusumuzun başı sağ olsun...
Zaman birlik olma zamanı... Tüm asker ve emniyet güçlerimize ALLAH güç kuvvet versin inşallah... Dalgalan göklerde ey şanlı bayrağım, bayrağımız...

xCalSRa.gif
 
Son düzenleme:
Top