• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

See

EsRaRenGiz

.
Özel üye
maxresdefault.jpg

Pandemi durumundan dolayı bu sıralar evde kısıtlı imkanlar doğrultusunda çok fazla dizi ve film izlemekteyim ve hepinizin de genel olarak bu durumda olduğunuzu düşünerek güzel bir dizi önerisiyle size geliyorum :) Neyse bu kısmı kısa keserek diziden bahsedeyim, dizimiz uzak bir gelecekte insan ırkının görme yetisini tamamen kaybettiği ve insanların bu şekilde yaşadığı(yaşamak zorunda olduğu) bir zamanda geçiyor, insanlar avcılıkla ve ilkel yollarla yaşamlarını sürdürmeye çalışan topluluklardan birinde ikiz ve görme yetisine sahip bebekler doğar. Bu topluluk bu ikiz kardeşleri şeytan veya mucizevi bir varlık olarak benimser (dahası var fazla ayrıntı vermiyorum spoillere girebilir). Ardından bu kardeşler bu insan toplulukları arasında büyük mücadeleler başlatır. Ve bu topluluklar da bu ikiz kardeşleri yok etmek ve korumak isteyenler olarak ikiye ayrılır.
Filmin başrolünde de çok sevdiğimiz Jason Momoa abimiz bulunmakta :) Ben izledim ve baya güzel buldum sizin de hoşunuza gideceğini
düşünüyorum. Ara ara uğrayıp film veya dizi önerilerinde bulunabilirim, herkese şimdiden iyi seyirler :)
Dipnot: Filmdeki bazı durum ve olaylar komik veya garip gelebilir ama bu durumları o insanların yaşadığı ortama göre düşünerek izlemenizi tavsiye ederim.