Kaynak ikonu

SecurityKISS Tunnel Sansüre Son 0.3.2

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
SecurityKISS Tunnel Sansüre Son - SecurityKISS Tunnel Sansüre Son

SecurityKISS Tunnel, youtubede ki karşımıza çıkan "yükleyici bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı" sorunu için ve sansüre uğramış bir çok siteyi (İllegal vs) kolaylıkla açmamıza yardımcı oluyor. Programın kullanımı çok kolay olsada ben yine sizler için bir video çektim. İşte video

download[at]securitykiss.com Mail adresi bu. Bu adrese boş bir mesaj yolladığınızda size indirme adresi geliyor.

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Camtasia Studio videoları harika @SizinSesiniz. Program tanıtımları için sanırım ekran görüntüsü alma konusunda üstüne yok. Yavaş yavaş ben de karıştırmaya başladım programı, işlemler son derece kolay yapılabiliyor.

Üstelik direkt youtube hesabına bile gönderebiliyorsun videoyu. İlgilenen arkadaşlar olursa yakında programın tanıtımını da yaparız. Kimbilir youtubede bir sürü Cerezforum.com logolu video olur. Şu an sanırım 20-30 tane kadar var.

Son düzenleme:

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Camtasia Studio videoları harika @SizinSesiniz. Program tanıtımları için sanırım ekran görüntüsü alma konusunda üstüne yok. Yavaş yavaş ben de karıştırmaya başladım programı, işlemler son derece kolay yapılabiliyor.

Üstelik direkt youtube hesabına bile gönderebiliyorsun videoyu. İlgilenen arkadaşlar olursa yakında programın tanıtımını da yaparız. Kimbilir youtubede bir sürü Cerezforum.com logolu video olur. Şu an sanırım 20-30 tane kadar var.

Teşekkür ederim. @YoRuMSuZ abi. Güzel bir program. Onu karıştırarak en fazla 3 gün içinde çözebilirsin. Eğer isteyen arkadaşlar olursa programı paylaşabilirim...

Düzenleyen yönetici: