• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beşiktaş Seç, beğen, al!

BeReNN

Alyam?
Özel üye
ispanya'ya transfer çıkarması yapan başkan Demirören, Portekizli oyuncular sayesinde sıkı dostluk kurduğu menajer Jorge Mendes'in kapısını çaldı. O da Kartal'a Diego Costa, Postiga ve Pizzi üçlüsünü önerdi13/08/11 09:34
658469_detay.jpg

Bebe'nin şanssız sakatlığı yönetimi harekete geçirmişti. Başkan Yıldırım Demirören ve futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun rotası İspanya'ydı. Siyah-Beyazlılar haliyle transferde ilk çaldıkları kapı haline gelen menajer Jorge Mendes'le görüştü. Acil forvet ihtiyaçlarını dile getiren Beşiktaş'a ünlü menajer elindeki oyuncuları sıraladı. Listede A.Madrid'li Diego Costa, Sporting Lizbon'lu Postiga ve Braga'lı Pizzi vardı. Şartlar ve durum değerlendirmesi yapıldı, 1989 doğumlu Pizzi adı biraz daha fazla ön plana çıktı. Hugo Almedia'nın çarşamba günü Portekiz Milli Takımı formasıyla Lüksemburg ağlarını havalandırdığı gol hala ‘en çok izlenen videolar' sıralamasında 1 numara... Ünlü forvet, Beşiktaş TV'ye verdiği röportajda hem bu golü anlattı hem de Siyah-Beyazlı taraftarlara müjde verdi. Portekizli yıldız “Lüksemburg'a attığım gol gerçekten çok güzeldi. Benim için de çok iyi moral oldu. Topu kontrolüm ve vuruşum kusursuzdu. İdmanlarda da bol bol deniyorum” dedi. Hugo Almeida benzer golleri Beşiktaş'ta da atma sözü vererek “Aynı golleri Beşiktaş formasıyla da atmak istiyorum. Bu benim işim. Zaten bu tür golleri atmayı her zaman deniyorum” ifadesini kullandı. Başarılı forvet en büyük isteğinin ligde ve Avrupa'da taraftarı mutlu etmek olduğunu söyledi.

BEBE İÇİN İNCE TAKTİK

Gelelim Bebe'nin durumuna. Portekiz Ümit Milli Takımı'nda sakatlanan genç golcünün ilk yarıyı kapattığı kesin. Sözleşmesinin askıya alınması gündemde olan Bebe'nin devre arasındaki sağlık durumuna göre karar verilecek. Ancak Beşiktaş'ın ince planı ise bonservisini almaya yönelik. Yöneticiler, genç ismin sakatlığını koz olarak kullanıp 11 milyon Euro olan bonservis ücretini indirmeye çalışcak. Kulübü Man. United da öneriye sıcak bakarsa 1 milyon Euro'ya 1 sezonluğuna kiraladıkları Bebe'yi satacak.

HTSPOR /