Kaynak ikonu

SDFix2G *

Celal28-

Forum Gururu
1 Gb Hafıza Kartını 2 Gb Yapma - 1 Gb Hafıza Kartını 2 Gb Yapma

1 GB hafiza kartini 2GB yapma nasıl yapacaksınız bu programla yapacaksınız yapması cok kolay once kart okuma cihazınızı takıyorsunuz kart okuyucular genelikle G sürücü olarak gorünüyor programimizi zipten cikariyoruz programi cift tikliyoruz D:\ yazan yere G:\ yaziyoruz ondan sonra Fix yazan yeri tikliyoruz yükleme bitikten sonra karti tekrar cikarip takiyoruz kartimiz 2 GB olmustur..!!!

Boyut: 220 Kb

Not: Dosyalarınızı yedekleyin! FlashDiskiniz formatlanacaktır.

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bana pek mantıklı gelmedi, denemedim de. Gerçi kartım inanmaacaksınız ama 64 MB :) Fi tarihinden kalma iki tane var. İhtiyaç duymadım büyük veri taşımaya çok gerektiği zamanlar cd ye yazdım.

Denemekten birşey kaybetmeyiz kaybetmek/yoketmek için bahaneye bakıyordum zaten kartı ama inatla kaybolmuyor :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugün deneme şansım oldu. Maalesef Kaspersky dosyada virüs buldu ancak dosyaya zarar vermeden temizlenebilen bir virüs.

Maalesef benim tarihi 64 MB lık Flashdisk için etkili olmadı :)

Temiz şekilde alttaki linkten download edebilirsiniz.

bir_üye

Üyecik
ya arkadaşlar niye söylemiyorsunuz format attıgını böyle insanlık olumuu yaw ayıptır bi uyarsanız nolur ben şimdi neren bulim bu kadar dosyayı

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
ya arkadaşlar niye söylemiyorsunuz format attıgını böyle insanlık olumuu yaw ayıptır bi uyarsanız nolur ben şimdi neren bulim bu kadar dosyayı
Formatsız böyle bir işlemin gerçekleşmesi mümkün mü? Bunu söylemek anlamsız olur aslında ama yine de bir önbilgi olsun. Formatlamasından daha doğal bişey olamaz.

A.Server

Üyecik
Arkadaşlar sadece görünürde 2 gb oluyor.kapasite 1 gb yi aşınca yükleme yapmıyor.2 gb yükleme yapan varmı merak ediyorum