Kaynak ikonu

PowerPoint SBS Matematik - Konu Anlatımlı ve Çözümlü Slaytlar

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
SBS Matematik - Konu Anlatımlı ve Çözümlü Slaytlar - SBS Matematik - Konu Anlatımlı ve Çözümlü Slaytlar

SBS 7. ve 8. Sınıf - ALAN, HACİM: Alan, hacim, koordinat, üçgen, daire, kare, yamuk, paralelkenar anlatımı.

[ ]

SBS 6.SINIF : DOĞAL SAYILAR: Doğal sayılar konu anlatım ve örnek soru çözümleri slaytla anlatım.

[ ]

SBS 8.SINIF : FRAKTALLAR: Fraktallar konusunda okula ve SBS ye yardımcı bir slayt.

[ ]

SBS -...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
SBS 7 ve 8.SINIF : ÇEMBERDE AÇILAR: Çemberde açılar konu anlatımı.

[ ]

SBS 7.SINIF : BİRİNCİ DERECE DENKLEMLER: Birinci derece denklemlerde 20 adet soru çözümü.

[ ]

SBS 7.SINIF : ÜSLÜ SAYILAR: Konu anlatımlı, örnek soru çözümlü

[ ]

SBS 8.SINIF : ÜSLÜ SAYILAR: Konu anlatımlı, örnek soru çözümlü.

[ ]

SBS 8.SINIF : KAREKÖKLÜ SAYILAR : Kareköklü sayılar konu anlatım örnek soru çözüm.

[ ]

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
SBS 8.Sınıf : Standart Sapma: Standart sapma konusu daha çok Ortaöğretim ve Üniversite konusu olmasına rağmen bu sene Kareköklü sayılar konusundan sonra müfredata eklenmiş.

[ ]

SBS 8.Sınıf Kartezyen Koordinat Sisteminde Öteleme: Öteleme konusu slaytla anlatım.

[ ]

SBS 8.Sınıf Kartezyen Koordinat Sisteminde Yansıma: Kartezyen Koordinat Sisteminde Yansıma slaytla anlatım. Konu anlatımı, örnek soru çözümleri, animasyonlar.

[ ]

SBS 8.Sınıf Kartezyen Koordinat Sisteminde DÖNME: Matematikte yeni bir yaklaşım. Akıllı Tahta ve Projeksiyon sistemlerine uygun aşağı yön tuşları ile yorulmadan tebeşir tozu yutmadan görsel efekt ve animasyonlarla kalıcı ders anlatımı ve ders çalışma tekniği.

[ ]

SBS 8.Sınıf Pisagor Bağıntısı: Matematik dersini çok daha kolay ve anlaşılır yapmak için hazırlanmış bir slayt. Konu anlatımı ve uygulamaları, ip uçları ile akıllı tahta ve projeksiyon sistemlerine uygun anlatım.

[ ]

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
SBS 8.SINIF ÜÇGENLERDE BENZERLİK: Üçgenlerde benzerliğin anlatıldığı slayt.

[ ]

SBS 8.Sınıf Histogram: İlköğretim 8.Sınıflara yönelik histogram hazırlama slaytı.

[ ]

SBS 7.SINIF Çemberde Alan ve Açı: İlköğretim 20 adet soru çözümü : Slayt tekniği ile çözüm Akıllı Tahta ve projeksiyon cihazları ile der sunumuna uygun.

[ ]

SBS 8.Sınıf İSTATİSTİK:

[ ]

SBS 6.Sınıf Devirli Ondalıklı Sayılar: Devirli Ondalıklı Sayılar Slayt.

[ ]

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
SBS 8.Sınıf Trigonometri (1): Trigonometri Dersi Slaytla Anlatım Örnek soru çözümleri ile konu anlatımı.

[ ]

SBS 8.Sınıf Trigonometri (2): Trigonometri Dersi Slaytla Anlatım Örnek soru çözümleri ile konu anlatımı.

[ ]

SBS 6.Sınıf Mutlak Değer: Konu anlatımı, Örnek Soru Çözümleri,

[ ]

SBS 6.Sınıf EBOB ve EKOK (1): Konu anlatımı, Örnek Soru Çözümleri,

[ ]

SBS 6.Sınıf EBOB ve EKOK (2): Konu anlatımı, Örnek Soru Çözümleri,

[ ]

SBS 8.sınıf Matematik Dersi Kombinasyon: Konu anlatımı.,

[ ]

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
SBS 8.Sınıf Matematik Harfli İfadeler ÖZDEŞLİK: Örnek soru çözümleri.

[ ]

SBS 8.Sınıf Örüntüler Fibonacci Dizisi: Konu anlatımı.

[ ]

SBS 8.Sınıf PASCAL ÜÇGENİ: Konu anlatımı, örnek soru çözümleri.

[ ]

SBS 8.Sınıf Matematik OLASILIK: Örnek soru çözümleri.

[ ]

SBS 6.Sınıf Matematik Basit Denklemler: Örnek soru çözümleri.

[ ]