Sayin Ablalar Sayin Abiler

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Yavas yavas foruma isinmaya basladim desem yanlis olmaz bol bol okuyuk bilgileniyorum Bu arada bir konuda dikkatimi bir sey cekti. 30 yas civarinda olan baylar ve Bayanlar(veya Kadinlar ve Erkeklerde) Abla ve abi istekler var. Ben sunu sormak ve söylemek istiyorum. Abi abla deyince yorgun bitkin is yapa yapa yorumus kimseler geliyor aklima ama bütün gayretime ragmen daha öyle kimselere raslamadim. 19 yasindakiler nasil civil civilsa ve enerji doluysa 30 civarindakilerde ayni, ben öyle görüyorum olayi ve bu yüzdende arzum bu kimselere isimleriyle hitab etmek (nik yani) Bunu arzu etmiyen varsa lütfen söylesin. yada bu olaya nasil bakiyorsunuz? abi abla gercekten kullanilmalimi? Tesekkürler

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Nasıl rahat hissediyorsan öyle davran kimse birşey demez saygı çerçevesinde kimse bana abla abi de yada deme demez kimseye.
Ama burada yıllarca iç içe olan kişiler abi abla kardeş olarak görüyor birbirini o yüzden öyle hitap ediyorlar.
Yaşla alakalı oldugu için değil daha çok öyle hissettikleri öyle sevdikleri için hitap ediliyor bence yani benim açımdan öyle :)

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Kesinlikle kimseye hakaret etm söz konus degil sayin @TeBeSSüm, Önemli olan yas degil enerji Sayin @Çağlayağmur :)
Bence Dinamik ve Enerji dolusunuz neseli bunu hak ediyorsunuz Herkezede Tesekkürler :)
Hakaret ettiniz diye degil yanlis anlasildim galiba ? sadece sizin icinde soylemedim genel olarak kimse kimseye hakaret etmedigi, saygisizlik yapmadigi surece hitap etme sekli kendisine kalmis bisey?

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Aynen öyle anladim. Belki benim aciklamam yanlis anlasilmis olabilir. Yinede aciklama icin tesekkür ederim bazi konularda anlama özürlü olabilecegimi düsünüyorum ;;H