• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sayılardaki İlginçlik - Bir Garip Sayı

Konu tekrarı demişsinde yine aynı linki vermişsin

Jeriko'nun açtığı konu kaldırılmış.. büyük bir ihtimal mesaj değişikliği var. Aksi taktirde böyle küçük bir hatayı yapmam yaptıysam da o kadar çok tekrarlı konu var ki kaza olmuştur diğer konu kalktığına göre mesaj değişitilmiştir. Bu da konuyu düzenleyip tarihten bihaber görevlileri bağlar.

Konuya yorumum; hiç bir sayı da sır yoktur =)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Tabiki bu konu gelecek sen o tekrar konu ihbarı yaparken Tebessümün açtığı önceki konun linkini verdin konuya müdahale eden arkadaşda konuda yorumlar olduğu için konuyu birleştirip (senin linkini verdiğin konuyla) benim mesajı silince mesajındaki linkte tekrar aynı konuyu açıyor olması doğal.
"Bu da konuyu düzenleyip tarihten bihaber görevlileri bağlar." bu youmunla ne demek istediğini lütfen açıklarmısın.Kimi zan altında bırakıyorsun bu yorumunla.

Tabiki bu konu gelecek sen o tekrar konu ihbarı yaparken Tebessümün açtığı önceki konun linkini verdin konuya müdahale eden arkadaşda konuda yorumlar olduğu için konuyu birleştirip (senin linkini verdiğin konuyla) benim mesajı silince mesajındaki linkte tekrar aynı konuyu açıyor olması doğal.
"Bu da konuyu düzenleyip tarihten bihaber görevlileri bağlar." bu youmunla ne demek istediğini lütfen açıklarmısın.Kimi zan altında bırakıyorsun bu yorumunla.

Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Gördüğünüz gibi açıkca yazmışım.

Aksi taktirde böyle küçük bir hatayı yapmam yaptıysam da o kadar çok tekrarlı konu var ki kaza olmuştur diğer konu kalktığına göre mesaj değişitilmiştir.

Ayrıca neden konu birleştiği için mesaj linki buraya aktarılıyor denmiyor da ben birilerini zan altında bırakmış gibi gösteriliyorum burayı anlayamadım.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Kullandığınız üslup sizce doğrumu?Tarihten bihaber yöneticiler diyorsunuz.Herhangi bir hata görünmüyor ama hata da yapılabilir bu gayet doğal değil mi.

Pff uslubuma kimseyi karıştıramam kusura bakmayın. Konuyu yöneten kişiye de işini öğretecek değilim. Tekrara düşen konularla da ilgilenmem rahat olun =)