Şarkılarda önemli olan nedir sizce?

Şarkılarda, asıl önemli olan şey nedir size göre?

• Müziği

• Sözleri

• Size neyi hatırlattığı

• Şarkıyı hangi sanatçının söylediği

• Şöyle ki... (Belirtiniz.)

Sonuçlar oylamadan sonra görüntülenebilir.

Papatya

V.I.P
V.I.P

Hepimiz müzik aşığı insanlarız ve gün içinde biraz müzik dinlemezsek biliyorum eksik kalırız.
O zaman herkes bir şarkıda neye dikkat ettiğini yazsın ve ankete katılsın bakalım, kimler neye göre müzik dinliyor.
Yorum olarak yazmayı unutmayın... :)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Müzikte ses söz nota Nağme ezgi gibi bir çok içerik var dolayısıyla yukarıdaki şıklar bir parçanın oluşması için gerekli...çok iyi bir söz yazarsınız kötü bestelenir sözler manasını kaybeder, yada solist kötü okur anlamını yitirir vb etkenler göz önünde bulundurarak müziği bir bütünlük içinde yorumlamak gerekli. ..

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Çok güzel bir anket konusu olmuşş :)) Benim için sözler önemli.
-duygusal aşk şarkısı olmayacak
-"ben sensiz de mutluyum " mesajları verecek hep
Bu kadarı yeterli o şarkıyı sevmem için :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kimi zaman sözleri, kimi zaman müziğin tınısı ritmi vs... Aşk dönemlerinde oyun havaları bile size duygusal gelebilir. Başka bir zaman sözlere gömülüp gidersiniz. :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Bazı şarkı veya türkülerin sözlerinde bir yerlere giderim. Bazılarında sadece müziği hayran eder beni. Bazılarında ise sadece dinlemiş olmak için dinleim.

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Şarkı dinlerken mutluysan müziğine, mutsuzsan sözlerine dikkat edersin. Ama asıl önemli olan bana kalırsa şarkının sana ne hissettirdiği, onda bulduğun yaşanmışlık.