Sarıl Bana Başka Bir Şey İstemez

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
O kadar kolay ve basit ki… Tek bir şey yapacaksın, sarıl bana ama sımsıkı sarıl! Dışarıdan bakan gözler bedenimizi ayıramasın birbirinden,
kenetlensin elin elime, hepsi bu, sadece sarıl….

Geriye kalan her şeyi kendi başıma hallettim ben. Erkeklerin yapmaya alışık olduğu şeyleri benimle yapmana gerek yok. Kiramı ödeme, faturamı da, para falan da verme bana, maddi hiçbir beklentim yok. Yıllarca ayaklarımın üzerine sağlam basabilmek için uğraştım, bu yüzden çalıştım ve hala çalışıyorum.
Ev, araba, mücevher falan alma… Derdim seni sevmek benim, beni sevmen bir de… O yüzden sadece sarıl bana.
Akşam gelirken bir ekmek getir hatırlarsan, parası değil önemli olan, elinde o poşetle eve girdiğini görmenin keyfini yaşayayım.
Televizyon karşısında çekirdek çitleyelim, saçma bir filme birlikte gülelim, sonra sızalım koltukta ortasında filmin ama bacaklarımız değiyor olsun birbirine.
Saçma bir gece yarısı saati, boynu ağrımış olarak uyansın birimiz. Yatağa gidelim gözlerimiz yarı kapalı ama el ele.
Sabah poğaça yapayım sana, kahvaltı etmeyi sevmiyorsun diye peçeteye sarıp eline vereyim. İş yerinde çay söyle, yerken beni hatırla, telefonuma “ellerine sağlık sevgilim” yazan mesajın gelsin. O an beni düşündüğünü bileyim.
Kokuyla sıçradığımda yatakta bir gece yarısı, sarıl bana uyku sersemi, “rüyaydı, ben yanındayım, geçti” de! Kollarına al, birlikte güzel bir düşe dalalım.
Başkaları için çok sıradan olan ama aşkın en değerli anını ver bana, sadece sarıl yani…. Uzun uzun sev, seviş, bedenimi bedenine kat ve sadece sarıl içinden geldiğinde, hepsi bu; başka bir şey istemez…