• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sanal Askin iyi yönleri..:P

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:)) nedir Bu sanal ASK Askin sanalimi olur sevince birkez seversin sonrada evlenirsin olur biter :))) Mesala Ben bir kez ASIK oldum sonrada evlendim bitti ohh Ne ask ne mesk en güzeli evlilik :)

Celal28-

Forum Gururu
Sen Bir defa aşık olmuşsun benim yaşadığım aşkları biliyorsun en güzeli benim kendime aşık ediyorum en fazla 3 gün sonra bağlanıyorlar şimdi yaşımızda ufak bizi hemen evliliğe teşfik etme:) yeşim434

EsteLya

Aktif
:)) nedir Bu sanal ASK Askin sanalimi olur sevince birkez seversin sonrada evlenirsin olur biter :))) Mesala Ben bir kez ASIK oldum sonrada evlendim bitti ohh Ne ask ne mesk en güzeli evlilik :)

Sen Bir defa aşık olmuşsun benim yaşadığım aşkları biliyorsun en güzeli benim kendime aşık ediyorum en fazla 3 gün sonra bağlanıyorlar şimdi yaşımızda ufak bizi hemen evliliğe teşfik etme:) yeşim434

Ne alakasi var benim actigim konuyla??
Sizin ask hayatinizi soran olmadi merakta eden yok!

EsteLya

Aktif
Simdi belki goremiyceksin ama ben yinede yaziyim :P
1.Alican
2.Baran
3.Cahit
4.Deniz
5.Erkan
6.Furkan
7.Gökay
8.Hakan
9.Ismail
10.Josef (oda gavurdu hangi arada slkistirdinsa :P
11.Kemal
12.Leandro (bununda 10 numaradan farki yok)
13.Mehmet biz kisaca Memo derdik :P
14.Naim
15.Ossy
16.Önder
17.Patrick (bununda basini yedin:)
18.Rauf
19.Sergen,Seckin,Suat,Soner...vs..vs
20.Teo
21.Umut
22.Ümit
23.Vedat
24.Yavuz,Yalçin,Yusuf...vs..vs
25.Xavier
26.Zal
Valla simdilik hatirladiklarim bunlar aklima geldikce eklerim sanal reel bir birine kattim iyiki yasaklisin Naz'im yoksa beni oyarsin :P:P

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Sanal aşk yalan aşk :D En özet cümlesi bu, reelden şaşmıcaksınız arkadaşlar :P Ama bir kez de tadına bakmak lazım nasıl birşeymiş :D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
sanal da aşkmı yaşanırmış beeaahh ... tamam sanaldan birini bulursun aşık olursun sonra aşkınızı reelde yaşarsınız ona diyecek sözümüz yok ama ne bu çocuklar gibi aşkım cicim canm bitanem falan filan böyle aşkmı olur yazışarak peehh :D:D:D bizden geçti artıkın :D:D gerçi ben hiç yaşamadım öyle bişey ama aşk geçti işte hıh:D