• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sanal Alemin Yalanları

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
saol ablam desteğin için :)

sen beni dinle ben senin kötülüğün için hiç bir şey söylemem :D laf şokuşturmadan olur mu :P

Laf sokuşturduğun kişi bensem :D laf sokuşturma ihtimalimide göze almışsın demektir :P
Ya zaten bakma sen benim saflığıma :P Safız mafız ama Karadenizliyiz aynı zamanda, o damara denk gelenin vay haline :P

DeJa Vu

Üye
Birçoguna şahit oldum birçok kişininde ipligini pazara cikardik. Ben boyle kisilere yalanci degil de şizofren diyorum :) baska kimliklerin arkasina bürünmeye ne gerek var. Bizleri degil de kendilerini kandiriyorlar bence.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Farklı birinin resmi?
Kamera yok mu :-)
Bence bu tezler eskidi ya. Teee MSN dönemlerinde hatta onun da ilk dönemlerinde kaldı
Şimdi akıllı tel facebook falan ilerledik :-)

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Ne yalan atanlar gordum ego tatmin cabasi sadece bi ara biri vardi tum forumlara uye olur ogretmenim derdi ikizi olan bi kizda uye olurdu guya o adamnda sevdigi kisi vefat etmis olurdu.
Kizlari bu yolla az mi kiz tavlamis.
Ama ne olaylarla cikmisti foyasi.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
boy,kilo konusunda niye yalan söylenir anlamam ama bazı bilgileri saklamak şart,ilk sanal alemle tanıştığımda bunu yapmadığıma çok pişman ettiler beni,bir sürü dava,olmadık işler öyle bir yere düştüm ki,neyse ki kapattı mahkeme orayı kurtuldum.. Ondan sonra fotoğraf konusunda çok dikkatli davranmaya başladım, eskisi kadar açık adresimi vermiyorum :-D

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Basit şeylerin yalanımı olur. Özelini söylemek istemezsen cevap vermezsin. Bazı bilgileri sadece güvendiğin insanlarla paylaşırsın oda çoook iyi tanımak lazım.