Sanal Alemin Yalanları

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Sanal alem o kadar bozuk ki adminem gizlemek değilde özellikle bayanlar konusunda bir önlem bence gizlemek art niyetli kişiler tarafından bilgilerin kötüye kullanılabilir .Hatta bu zihniyette olan kişiler şuan aramızda dolanıyor dahi olabilir.O nedenle gerçek kimliğini nette çok açık etmemek daha iyi bence :)

Yukarıdaki sayılanlara gelirsen bunları nette erkek yada bayan avına çıkan avcılar kullanır heralde yoksa neden gerek duysun.:P zaten bir sürelik görüşmeden sonra çok rahat ortaya çıkan yalanlardır .
Av olmaya merakınız yoksa bırakın takılsınlar benim çokta iplediğim bir durum değil :P

Hayır o anlamda demedim :)
Yani bayadır burada herkes beni biliyor artık. Ve tutupta yarın öbürgün benim ben olmadığımı yani benle ilgili bir çok şeyin doğru bilgiler olmadığı gibi birşey öğrenmeleri gibi mesela :)
Yani seni önemseyen insanları kandırmaktan bahsediyorum :)
Beni burada herkes bilir. Ama tutupta bir açık adresimi kimseye asla vermem :P Bilen tek kişi bile yok :P
Yani bu söylememek. Yalan değil zaten :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
garip ama buraya yorum yazarken bile çerezden tanıdığım kimseyi sanal olarak düşünmüyorum...hepiniz okadar gerçeksiniz ki..Gerçekten bile gerçek:P

Garip bi cümle oldu ama öyle işte..

Hayır o anlamda demedim :)
Yani bayadır burada herkes beni biliyor artık. Ve tutupta yarın öbürgün benim ben olmadığımı yani benle ilgili bir çok şeyin doğru bilgiler olmadığı gibi birşey öğrenmeleri gibi mesela :)
Yani seni önemseyen insanları kandırmaktan bahsediyorum :)
Beni burada herkes bilir. Ama tutupta bir açık adresimi kimseye asla vermem :P Bilen tek kişi bile yok :P
Yani bu söylememek. Yalan değil zaten :)

Güzel kankan , nazlı adminem biz yıllardır bir aradayız bir birmizi biliyoruz ben burada kalıplaşmış kişilerden bahsetmiyorum zaten ..Yahu dikkatli olun diyorsam olun :P :D