• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sana Geleceğim Yeter ki Sen de Gel Bana

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Yüreğimin gözleri kördü uzun zamandır..Seninle tekrar açıldı gönül gözüm. Böyle deli sevda yaşamadım çoktan beri... Alışık değilim aşka ama o yolunu çiziyor beni sana getiriyor öylece... Daha toparlayamadan kalbimin dağınık anılarını birde baktım ki gözlerim gözlerinde...

Ama beni sana getirdiği gibi seni bana getirmiyor aşk.. Seni başka güzel yerlere başka gözlere sürüklüyor.. Öyle mutlusun ki gittiğin o yerlerde beni farketmiyorsun yanıbaşında.. "BURDAYIM" desem de sağır kalbin duymuyor sesimi.. dokunuyorum felç olmuş bedenine hissetmiyorsun..
"UZAKSIN" başka açıklaması yok bunun.. iki adım ötedeyken bile gelip konuşamıyorum seninle..
"UZAKSIN" başka adı yok bunun.. Elin elime değerken arkadaş edasıyla sarılamıyorum sana..
"UZAKSIN" başka uzağı yok bunun.. Yanımdayken özlüyorum seni..
Çünkü uzaksın sevgili..

Seni bana yakın eden birşey var sadece içimde oda; AŞK.. Seni hissediyorum hayallerimde güzel aşkda güzel sen olunca.. Ama yoksun işte yetmiyor benim aşkım sadece benim seni kendime yakın hissetmem yetmiyor.. Sende hissetmelisin benim gibi. İşte o zaman aşk...
Ah sağır kalbin bir duysa sesimi BAK BURADAYIM...

Böyle olmayacak biliyorum sevda böyle yarım kalmayacak.. Sesimi duymazsan hissetmessen eğer ellerimi ellerinde daha uzun süre bitecek.. yazık can verecek baharın yeşili..
Yeni bir hüzün çiçeği açacak yine bir hüzün çiçeği.. Alıştığım yalnızlık gelecek gece yine beni kollarına alacak.. Bitecek sevgili bir çiçek solacak eğer duymazsan haykırışlarımı..

Ama eğer duyarsan beni bak işte o zaman.. o zaman aşkın güler yüzü yerleşecek adınla kalbimin gizli köşesine.. Aydınlığın ışıltısı gözbebeklerimde sana geleceğim..Yüzümün hüznü senin gülüşünle gececekişte o zamanda bitecek..Ama koskoca bir yalnızlık bitecek.. Tüm güzel duygular bir bir dirilecek..

Can vereceksin sevgili bana hayat vereceksin..baharlar hep bahar olacak..Umudun sevincin tatlı seyrini göreceksin yüreğimde..

Ve ben sana tüm ömrümü hayatımda güzel olan herşeyi vereceğim.. sana kendimi içimde senin için büyüttüğüm aşkı vereceğim.. seni tüm kalbimle seveceğim.. Avuçlarına o en güzel olan sevgiyi bırakacağım..Dilediğin gibi yaşa benimle bu özel anı..

Sana geleceğim yeterki sende gel bana...
Sana geleceğim yeterki sende gel bana...