• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sana bir şey soracağım ama doğru söyleyeceksin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu enteresan cümleyi söylediğiniz zaman insanlar çok önemli bişey söylicekmişiniz beklentisine girerler. sürekli makaraya aldığınız bi adam bile "ölüyorum" deseniz inanmayacakken, bunu söylediğinizde birden dikkat kesilir. hiç alakanız olmasa da "x sana aşıkmış" diyeceksiniz sanıp heyecanlanır, olayı ciddiye alır. halbuki alakası yoktur. bu halihazırda bulunan dikkatı başka yönlere çekmek çok eğlenceli olur çoğu zaman.

ve işte bir örnek
CerezForum sevilen üyesi@yilmaz27 in Yorumsuzu çildirtma plani

@YoRuMSuZ

Buyur @yilmaz27

Sana bir şey soracağım ama doğru söyleyeceksin!!
@YoRuMSuZSor @yilmaz27
=error @yesim434 CerezForuma kaçta geldi gördün mü?
@YoRuMSuZ görmedim @yilmaz27 .
= ama doğru söyleyeceksin@YoRuMSuZ Görmedinmi online oldugunu ?
Görmedim @yilmaz27 ,ben de yeni geldim CerezForuma
= ama doğru söyleyeceksin! sen neredeydin ozaman ??? çok sinirlenen @YoRuMSuZ
Bana Bak @yilmaz27 Ben sana hesap vermek zorunda degilim ve @yesim434 ün özel korumasi degilim o senin komsun sen bilmiyorsan ben nerden bileyim

Son düzenleme:

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Bu enteresan cümleyi söylediğiniz zaman insanlar çok önemli bişey söylicekmişiniz beklentisine girerler. sürekli makaraya aldığınız bi adam bile "ölüyorum" deseniz inanmayacakken, bunu söylediğinizde birden dikkat kesilir. hiç alakanız olmasa da "x sana aşıkmış" diyeceksiniz sanıp heyecanlanır, olayı ciddiye alır. halbuki alakası yoktur. bu halihazırda bulunan dikkatı başka yönlere çekmek çok eğlenceli olur çoğu zaman.

ve işte bir örnek
CerezForum sevilen üyesi@yilmaz27 in Yorumsuzu çildirtma plani

@YoRuMSuZ

Buyur @yilmaz27

Sana bir şey soracağım ama doğru söyleyeceksin!!
@YoRuMSuZSor @yilmaz27
=error @yesim434 CerezForuma kaçta geldi gördün mü?
@YoRuMSuZ görmedim @yilmaz27 .
= ama doğru söyleyeceksin@YoRuMSuZ Görmedinmi online oldugunu ?
Görmedim @yilmaz27 ,ben de yeni geldim CerezForuma
= ama doğru söyleyeceksin! sen neredeydin ozaman ??? çok sinirlenen @YoRuMSuZ
Bana Bak @yilmaz27 Ben sana hesap vermek zorunda degilim ve @yesim434 ün özel korumasi degilim o senin komsun sen bilmiyorsan ben nerden bileyim
Harika bir senaryo komsum 🤗🤗