• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

SANA BENİ SEV DEMİYORUM

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
SANA BENİ SEV DEMİYORUM... Yalnızca YÜREĞİNDEN BİR PARÇA VER oraya SEVGİ TOHUMLARI EKMESİNİ BEN BİLİRİM..!!SANA HEP YANIMDA OL demiyorum.. Yalnızca YÜREĞİNDEN BİR PARÇA VER oraya SOKULUP AYRILMAMAYI BEN BİLİRİM.. !! ÖLÜRKEN SON NEFESİMDE BENİMLE SAYIKLA demiyorum.. Bana YÜREĞİNDEN BİR PARÇA VER oraya GÖMÜLÜP SENİNLE BİRLİKTE TOPRAK OLMASINI BEN BİLİRİM...

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben SEN gibiyim,Ya sen BEN olur musun?... BEN durulmak istemeyen bir nehir,SEN üzerimdeki virane sal olur musun?...Açsam diyorum yüregimin Tüm kapılarını sana. SEN içeri süzülen sevdam olur musun?..Ama ben uslanmadım.. BEN sen gibi karanlıkta gün’ü yaŞadım.. Bir dilenci misali soruyorum: Gün’ümdeki karanlığı yırtan..GÜN IŞIĞIM OLURMUSUN?...
❤

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz

Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer ve bilirsin, o nehir asla durmaz.

Aşktan korkmak, yaşamdan korkmak demektir ve yaşamdan korkanlar şimdiden üç kez ölmüşlerdir.

Doğuştan sahip olduklarınızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamınızın yoğrulmasıdır.

Mükеmmеl kişiyi aramaktan vazgеç. Tеk ihtiyacın olan sana sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünеn biridir.

Yüzümüzün ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun, gözyaşlarımızın rengi aynıdır.

Ömür bir masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel yaşandığı önemlidir.