• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Samsung ve Apple "Büyük" Kapışacak

Son zamanlarda kullanıcısı tarafından büyük bir beğeni kazanan phablet model üreticisi Samsung, stokladığı tüm kozlarını iPhone 6 için saklıyor!

Akıllı telefon dünyasında sıcak rekabet her geçen gün biraz daha artarken dev üreticiler, kozlarını doğru rakibe oynamak için doğru zamanı bekliyor. Son günlerde akıllı telefon kullanıcısının tercihleri büyük/dev ekranlı modellerden yana oluyor.

ThyRmbg.jpg

Güney Kore’nin lider ismi Samsung, büyük ekranlı akıllı telefonlar ve phablet modellerinin kullanıcı kitlesini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Büyük ekranlı akıllı model kullanıcılarının tercihleri arasında liderliğini koruyan Samsung’un gizli bir stratejisi daha olabilir.

Dünya çapında birçok analist ve haber kaynaklarına bakıldığında, Apple’ın iPhone 6 veya iPhone Air adında dev ekrana sahip bir phablet modeli üreteceğinden bahsediliyor. 2014 yılının Haziran ayında başlayan söylentiler arasında phablet modelinin de yer alacağı öne sürülüyor.

Tahminimize gore iPhone 6 veya iPhone Air adıyla görünmesi beklenen yeni nesil iPhone modeli için Apple’ın stratejisi de oldukça başarılı görünüyor. iPhone 5S’te kullandığı A7 ve M7 çipleri sayesinde 46 kat daha güçlü bir işlem performansı sunan 64-Bit işlemcinin bir sonraki nesil olan phablet için de oldukça yeterli görülüyor.

Yinede yoluna 4 inç ekranla devam etmek isteyen kullanıcılar için iPhone 5S’in iOS 9’a kadar desteğinden taviz vermeyeceği savunuluyor.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
İphone havada karada samsungu devirir :-)
Samsunga o kadar para bayılana anlam veremiyorum. Normal bir android telefondan hiç bir farkı yok. Markalaşmış işte. İphone kullanım açısından çok daha rahat. Yani en azından bence insan bir cep telefonunu tek elle rahat kulanabilmeli.
Neyse yaa niye iphone un ceosu gibi davranıyorum ki ben :-)