• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Samsung Galaxy M serisine yeni bir cihaz geliyor!

Bir süredir Samsung‘un Galaxy M serisine yeni bir cihaz ekleyeceği biliniyordu. Farklı sızıntılarla karşımıza çıkan Samsung Galaxy M51 modelinin yeni bir sertifika alması ile özellikleri daha da netleşti! İşte tüm detaylar.

Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51 modelinin özellikleri belli oluyor
Samsung’un uygun fiyatlı serilerinden biri olan M serisine ekleyeceği M51 modelinin Bluetooth 5.0 sertifikası aldığı ortaya çıktı. Ayrıca yayınlanan raporda cihazın SM-M515F model numarasına sahip olacağı da belirtildi.

Serinin en güçlü telefonu olması beklenen M51 modelinde AMOLED ekran kullanılması bekleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 730 işlemcisinden güç alması beklenen modelin 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına da sahip olması bekleniyor.

Dörtlü kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak modelde 64 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera bulunması bekleniyor. Cihazın ön tarafında ise delikli kamera bizi karşılayacak. Ayrıca parmak izi bölümünün de yine ekranın iç bölümünde olması bekleniyor. Samsung’un bir Galaxy modelinde kullanacağı en büyük ilk batarya kapasitesine sahip olması beklenen M51, 6800 mAh büyüklüğünde bir bataryadan beslenecek.

Galaxy M51 modelinin fiyatı ve diğer özellikleri konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Cihazın Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazla ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kaynak: SDN
 
Top