• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...

Şampiyonluk hakkımız!

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Trabzonspor yöneticisi şampiyonluk beklediklerini söyledi.
649747_detay.jpg

Hürriyet gazetesinin haberine göre, ligden düşecek takımlar arasında anılmalarına tepki gösteren Trabzonspor yöneticisi Aydın, "Hakkımızda bir suç ispat edilirse ligden çekiliriz. Aksi halde şampiyonluğu bekliyoruz" dedi.

Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın son günlerde bordo mavili takımın ligden düşecek takımlar arasında gösterilmesine tepki göstedi.

Aydın, 6 Trabzonsporlu yöneticinin ifade verdiğinin ve hepsinin serbest kaldığının altını çizerken şunları söyledi: “Trabzonspor olarak biz bu sürecin bir an önce bitmesini arzu ediyoruz. Fakat son zamanlarda bazı köşe yazarları, Trabzonspor’u küme düşecek takımlar arasında gösteriyor. Buna bir anlam veremiyoruz. Amaçları Trabzonspor’a çelme takmak ise bunu başaramayacaklar. Hangi kurum bizi suçlu ilan edecek. Hiçbir yöneticimiz hakim karşısına bile çıkmadı. Trabzonspor aleyhine en küçük bir şüphe yok. Türk futbolunun saygınlığı için konuşmuyoruz. Bu suskunluk kötüye kullanılmamalı. Bu sene şampiyonluk kupası ve Şampiyonlar Ligi ile taçlandırılmayı beklerken, üstüne üstlük Trabzonspor’un bu kötü iddialarla gündeme gelmesi gerçekten çok şaşırtıcı.

Ligden çekiliriz
Bizimle ilgili herhangi bir şike ya da teşvik ispat edilirse, biz ligden çekiliriz. Eğer edilmez ise şampiyonluk kupasını bir an önce bekliyoruz.
 
Top