• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Şampiyon Beşiktaş

Papatya

V.I.P
V.I.P
Sanki Dünya kurtuldu, koskoca gençlik ve spor bayramı atlattık böyle kutlama görmedim, bravo valla.
Keşke her şeye bu kadar bağlı ve sağduyulu olsanız.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Sanki Dünya kurtuldu, koskoca gençlik ve spor bayramı atlattık böyle kutlama görmedim, bravo valla.
Keşke her şeye bu kadar bağlı ve sağduyulu olsanız.

Pek girmek istemediğim konular bunlar ama, daha tam adını yazmaya üşendiğiniz bayramla, laf sokma çabaları yersiz olmuyor mu?
Kaldı ki birisi ulusal bir bayram ve herkes aynı coşkuyu yaşıyor. Diğeri ise kişisel bir zevk meselesi. Dediğiniz gibi keşke sağduyulu olunabilse değil mi? :)

Tebrikler Beşiktaş'ım. Hak edilmiş bir şampiyonluktu. #Şampiy15iktaş!

Papatya

V.I.P
V.I.P
Pek girmek istemediğim konular bunlar ama, daha tam adını yazmaya üşendiğiniz bayramla, laf sokma çabaları yersiz olmuyor mu?
Kaldı ki birisi ulusal bir bayram ve herkes aynı coşkuyu yaşıyor. Diğeri ise kişisel bir zevk meselesi. Dediğiniz gibi keşke sağduyulu olunabilse değil mi? :)

Tebrikler Beşiktaş'ım. Hak edilmiş bir şampiyonluktu. #Şampiy15iktaş!

Benim kimseye hiçbir şekilde laf sokmaya ihtiyacım yok.
Belki de lafım dışarıda yersizce holiganlık yapıp kavga çıkaranlaradır?
Bence senin bu tavrına laf sokmak derler. :) teşekkür ederim.

Düş

Özel Üye
Özel üye
Sagduyulu bir vatandas olarak kutlamalara gidip sesim kisilana kadar bagirdim, enerjimi tuketip evime geldim. Tebrikler Kartalim!