Karadenizin Hirçin Kizi Biricik Yesim in Günlügü

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Allah mekanını cennet eylesin. Başınız sağolsun Yeşim, konuyu görmemiştim, başsağlığı, metanet ve sabır diliyorum size de. Yaşayan bilir acıyı, kader...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
ablacımm başın sağolsun:(Allah mekanını cennet eylesin:(
Sagol Allah razi olsun dayanmak zor olsada hersey bizim icin :(

Konuyu görmemiştim mechul . Başınız sağolsun

Sagol Cemre Dostlar sag olsun

Allah mekanını cennet eylesin. Başınız sağolsun Yeşim, konuyu görmemiştim, başsağlığı, metanet ve sabır diliyorum size de. Yaşayan bilir acıyı, kader...

insanlar her aciya dayanir ve katlanir bazi durumlarda ölümden bile kötü aci verir insana ve iste kader .....

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Başın sağolsun VE ALLAH rahmet eylesin...bu tür durumlarda ne denilir ne teselli eder etki edermi bilemiyorum.....:(( gereçkten çok üzüldüm...

diyecek birsey yok zaten densende fayda etmiyor :((( cadiii sen diyenli hic birsey teselli et miyor merak ettim foruma gelir gelmez nasil gordun sen benimi takip ediyorsun cadi sin ama cok duyarli ve ilgili gördüm seni tesekkürler cünkü ....

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Sevgili günlük, biliyorsun yıllardır sana yaziyorum . Ama yaz yaz nereye kadar? Artık yazmaktan vazgeçtim. Yazmak bana yetmez oldu.
DÖN DESEM YILLARA GERİ DÖNERMİ ACABA

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Biri Var,
Uzaklarda Bir Yerlerde, Beni Benden Eden Yüreğime Hükmeden, -Biri Var, Uzaklarda Ama Bir O Kadarda İçimde, ... Damarlarımda Dolaşan Kan Gibi, Can Gibi, Canan Gibi, Yar Gibi, Yaren Gibi, -Biri Var, Hiç Görmeden Cemalini, Hiç Duymadan Sesini, Beklediğim,Özlediğim Biri Var Uzaklarda

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Bana sorarsanız tam bir mutluluk yoktur bu hayatta. Yani nasıl desem herkesin kendine göre bir derdi vardır. Kime sorsan hep bişeyler yarım, hep bişeyler eksiktir. Hani demiş ya adam, “kiminin ekmeği bayattır, kimininse pırlantası ufak”. Bana da sorsan yarım bir battaniye gibidir hayat. Üstünü çekersin, ayakların üşür; ayaklarını çekersin, kolların üşür. Ne tarafı çekersen çek, hep bi tarafın açıkta kalır…”