Sahaya balyoz atıldı

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
BİNGÖL'de amatör takımlar arasında oynanan maçtan sonra kavga çıktı. Futbolcular maçtan sonra birbirlerine girince seyircilerde sahaya taş yadırdı. Polis, güçlükle kavgayı ayırırken, stadyumun dışında da geniş önlemler alındı.
Bingöl Şehir Stadı'nda Bingöl Belediyespor ile Yeni Mahallespor arasında oynanan maçta ev sahibi takım 1-0 öne geçti. Hakemin bitiş düdüğü ile 2 takımın futbolcuları birbirlerine girdi. Güvenlik güçleri futbolcuları ayırmaya çalışırken, bu kez seyirciler sahayı taş ve tahta yağmuruna tuttu. Bir seyirci inşaat halinde olan tribünden sahaya balyoz fırlattı.
Olayın büyümemesi için Belediyespor taraftarları türbinlerde bekletilirken, Yeni Mahallespor'lu futbolcular güvenlik güçleri tarafından stadtan çıkarıldı. Stat dışında yoğun önlemler alınmasıyla kavganın büyümesi önlendi. Taraftarların attığı taşlar 1 ambulansın camlarını kırarken, dış kapıdan stadın içine girmeye çalışan Yenimahalle taraftarlarını polisler kapıları tutarak engelledi.
 
Hadi yav balyoz ha ! Bıçak saat ayakkabı duydum ama balyoz ilk kez duyuyorum. Bu fanatikler amma salakça davranıyorlar . Bunlar bu kafayla giderlerse adam öldürüp savaşmaya da kalkarlar ha.
Ellerine sağlık ilginç bir haber olmuş.
 
evet ya balyoz bende bu sabah tv'de izledim görüntüleri harbiden ya baktım balyoz hemde kocaman nasılda almışlar stada hayret valla biz fenerbahçe maçlarına giderken üzerimizdeki bozuk paraları bile arabamıza bırakıp maça giriyoruz... adamlar bırak bozuk parayı balyozla içeri girmişler:)))
 
türkiyede futbol anlayışı işte susuyorum başka devlet ve milletlerde bu olayları nadiren görürürz ama türkiye olunca her akşam bir maç olayı çıkan olayda ölenler ve yaralananlar bıktık artık desek yeridir:)
 
Geri
Top