• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Saçlarınızı Tanıyor musunuz?

cemree

=)=)
V.I.P
Her saç tipinin, kendine özel ihtiyaçları vardır. Kuru saçlar nemlendirme, yağlı saçlar yağ dengesinde düzenleme ister.Saç tipine uygun bakım ve temizleme yaparak hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz!

1-Saç bakımında öncelik saç derisinin yağlanmasına izin vermeden yıkamaktadır. Şampuan ve saç kremi seçimine karar vermeden önce saç türünüzü belirleyip, ihtiyaçlarına uygun tercih yapmalısınız.

2-Kuru Saç: Saç derisinde kurumadan kaynaklanma dökülmeler, saç tellerinde mat görünüme rastlanabilir.

3-Yağlı Saç: Saç derisinde ve saç tellerinden yağlanmadan kaynaklı parlama görülebilir.

4-Banyoya girdiğinizde saçlarınızı ıslatıp, fındık büyüklüğünde şampuanı avucunuza döküp bir miktar suyla seyreltin. Saç derisi ve saç tellerinize eşit oranda dağıtarak uygulayın.

5-Saçlarınızın kurumasını, elektriklenmesini önlemek için ılık suyla durulayın. Saçlarınızın parlak ve canlı görünmesi için her yıkamada onarıcı ve besleyici saç kremi kullanabilir; haftada 1 kez yoğun nem maskesi uygulayabilirsiniz.

6-Protein özleri içeren saç kremleri; saç uçlarını besleyerek parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

7-Saç kremi; saçlardaki elektriklenme ve zor tarama sorununu da ortadan kaldırmaya fayda sağlar.

8-Banyo sırasında saçlarınızı şampuanlandıktan sonra iyice durulayın. Saç uçlarına saç kremi sürerek 5 dakika bekletin. Ilık suyla saçlarınızı iyice durulayın.
 
Top