S3000 Dijital kompakt fotoğraf makinesi

Eğlenceli çekim özelliklerine sahip kullanımı kolay Cyber-shot™ fotoğraf makinesi

10.1 megapiksel, 4x optik zoom, 6,7 cm LCD, Panoramik Çekim ve iAUTO
Kolay, zahmetsiz çekim
Hafif, kompakt ve çok değerli
Panoramik Çekim ile daha geniş fotoğraflar çekin.
120558.jpeg

üper fotoğrafların başlangıç noktası

Rahat taşınan ve son derece kolay kullanılan Cyber-shot™ S3000 dijital fotoğraf makinesi, büyüleyici Sony görüntüleri dünyasına mükemmel bir giriş yapmanızı sağlar. Yüz Algılama, Smile Shutter ve Panoramik Çekim gibi akıllı özellikleriyle zahmetsiz bir şekilde harika sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Tam resmi görün

Doğa veya şehir manzarasının nefes kesen geniş ekranlı görünümlerini yakalamak artık çok kolay. Panoramik çekim modu, makineyi yana doğru (veya yukarı-aşağı!) kaydırırken yüksek hızda çekim yapar. Görüntüler makine tarafından otomatik olarak birbirine eklenir ve ortaya mükemmel bir panaromik resim çıkar.

Panoramik çekim modu hakkında daha fazla bilgi edinin
Harika portreler çekmek kolaylaştı

Arkadaşlarınızın ve ailenizin güzel, gülümseyen portrelerini zahmetsizce çekin. Gelişmiş Yüz Algılama, ten renklerini doğal gösteren, net, berrak sonuçlar elde etmek için gereken fotoğraf makinesi ayarlarını otomatik olarak yapar. Smile Shutter, nesneniz gülümsediğinde deklanşöre basarak mutlu anları yakalar.
Güzel resimler çekmek kolaylaştı

Belirli bir sahneye hangi fotoğraf makinesi ayarlarının uyacağından emin değil misiniz? Dert etmeyin; yardım yanı başınızda. Akıllı Otomatik Ayarlama (iAUTO) modu, farklı çekim şartlarında en iyi sonuçları elde etmek için pozlama ve diğer fotoğraf makinesi ayarlarını otomatik olarak yapar.
Her yere sığacak kadar küçük ve hafif

Fotoğraf makineniz cebinize veya çantanıza kolayca sığar. Küçük boyutları ve hafifliği sayesinde, nerede ve ne yapıyor olursanız olun, o özel anı yakalamaya her zaman hazırsınız.
Anı yükleyin

Yalnızca birkaç tıkla anılarınızı web'deki favori paylaşım sitelerine yükleyin. Fotoğraf makinesinde bulunan PMB Portable yazılımı, istediğiniz fotoğrafları ve video klipleri seçmenizi ve web'e bağlı bir PC'ye aktarmanızı sağlar: Seyahat ediyorsanız ve en yakındaki İnternet kafeye gidecek birkaç dakikanız varsa harika bir özellik.
120528.jpeg

120492.jpeg

120636.jpeg
 
Top