• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

. . . S e n i s e v i y o r u m . . .

~meLek~

GalataSaray'ım
İlk kez çok sevdiğim birine mektup yazmıştım ama beni sevdiğini söyleyen biri tarafından görüşmemiz engellendi ve mektubu ona ulaştıramadım ve sizinle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz....

Hayat ne garip değil mi? Tam bir sona geldim derken yeni bir başlangıç sarıveriyor insanı. Dayanamıyorsun şans veriyorsun tekrar* masum bir çocuk sandığın hayata... Ama olmuyor işte; yine yakıyor* yine yıkıyor insanı...

Birgün diyorsun* birgün görsem onu herşeyi anlatacağım* haykıracağım yaşadığım aşkı... Hayat* bu fırsatı veriyor da ama olmuyor* konuşamıyorsun. Ellerin titremeye başlıyor ve sesin arkasından...

Sonra bir bakmışsın bitiyor onunla yaşamayı istediğin o gün.Ve gözlerini dolduran bir hisle kahrediyorsun kendini* yine olmadı diye...

Sonra mektup yazmaya başlıyorsun. o bile günlerini alıyor.Bir yanda buruşmuş mektup denemeleri* bir yanda buruk bir kalple tekrar alıyorsun kağıdı kalemi eline.Çok farklı olsun istiyorsun mektup* tıpkı ona olan aşkın gibi...Ama her söz aynı kapıya çıkıyor; "Seni Seviyorum ... Daha büyük bir söz istiyorsun ama bulamıyorsun...

Sonunda yılıyorsun ve mektup olarak bir tek söz yazıyorsun. İşte o söz en büyük söz oluyor senin için:

. . . S E N İ S E V İ Y O R U M . . .