Rüyada 2 Admin Görmek

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bugünlerde içimdeki memleket hasreti ayyuka çıkmış durumda. Az kaldı sabret diyorum kendime ama nafile. Rüyalarımda bile memleketimi görüyorum. Öğrenci iken en az 2-3 ayda bir ailemi ziyaret ederdim.

Rüyada sadece memleketimi görmüyorum tabii. Artık bir cerezforum olduğumu düşünürsek sürekli cerezforumda daha iyi nasıl profesyonelleşebilirim. Bir de bunun derdindeyim. Bu ikisi birleşince rüyada karma bir hal alıyor.

Antalyanin sahilinde geziyorum. Karşımda bir büfe. Büfenin tabelasında admin giriş yazıyor. Fakat Forumumuzda uyuyang isminden başka bir admin daha var. Ben acı acı kabullenmek zorunda kalıyorum forumun başka bir adminle paylaşıldığını. Forumun sık güncellemediğim için wordpress bana ceza vermiş ve başka bir adminle işleri yoluna koymaya çalışıyor. Uyanınca bir rüya olduğunu anladım ama güleyim mi ağlayayım mı şaşırdım.

2 ayı devirdikten sonra şöyle bir gözden geçirme raporu çıkardım.

İlk başladığımda:
Siteye giren sadece bendim.
Technorati puanım 3.5 milyonlarda geziyordu.
Tek bir yorum bile yoktu.

Forumda son sırada idim.
Google da uyuyang’ın u sundan eser yoktu.
Alexa değeri 10 milyon civarındaydı.
Hiç kimse bana link vermemişti.
Google pr değerim “0” idi.

Şimdi ;

Sitenin günlük tekil ziyaretçi sayısı 80-90 larda,
Technorati puanım 1.3 milyon civarında,
Toplam yorum sayısı 112,
Rss takibinde 22 okurum var,
forumda kişisel kategorisinde ilk 100 deyim,
Google’ın indekslediği sayfa sayıs.... ve yazıyı girdiğim andan itibaren 10-15 dakika içinde yeni sayfayı indeksliyor,
Alexa değeri 543 bin
Verilen linklerin sayısı 7 ye ulaştı,
Ve google pr değeri halen “0”

Bu gelişmeler gösteriyor yaptığım işler fena değil. Mutlaka daha iyisi olabilir ama zaman şu anda benim için oldukça kısıtlı yaz döneminde daha aktif olabileceğimi düşünüyorum. Yazdıklarımı okuyan ve desteklerini benden esirgemeyen okurlarıma teşekkür ediyoum.