Ruh Hali nasıl ekleniyor?

Merhaba,

İlgimi çekti, bu özelliği kullanmak istiyorum fakat ruh halinin nasıl eklendiği, nasıl değiştirildiği hakkında bir şey bulamadım. Beceriksizliğim üst safhalarda, yardım lütfen.. :)

Çözüm
Merhaba,

İlgimi çekti, bu özelliği kullanmak istiyorum fakat ruh halinin nasıl eklendiği, nasıl değiştirildiği hakkında bir şey bulamadım. Beceriksizliğim üst safhalarda, yardım lütfen.. :)
72828
Dükkanda Dükkan bu hizmetimiz @tarathiel :)

Ancak küçük bir bedeli var. Günlük, haftalık, aylık veya süresiz CTL karşılığı alabilirsiniz. :)

Konu aarak 15 CTL, 75 karakterlik cevaplarla 5 CTL kazanabilirsiniz. Tabi ki maksat eğlence ve paylaşım :)

Şuradan satın alabilirsiniz. Dükkan
Satın aldıktan sonra profilin altındaki 4 renkli yuvarlak butonlara tıklayarak ruh hali belirleyebilirsiniz. (sağdaki resim)

Not: Bir kez satın aldıktan sonra sür bitimine kadar istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhaba,

72828
Dükkanda Dükkan bu hizmetimiz @tarathiel :)

Ancak küçük bir bedeli var. Günlük, haftalık, aylık veya süresiz CTL karşılığı alabilirsiniz. :)

Konu aarak 15 CTL, 75 karakterlik cevaplarla 5 CTL kazanabilirsiniz. Tabi ki maksat eğlence ve paylaşım :)

Şuradan satın alabilirsiniz. Dükkan
Satın aldıktan sonra profilin altındaki 4 renkli yuvarlak butonlara tıklayarak ruh hali belirleyebilirsiniz. (sağdaki resim)

Not: Bir kez satın aldıktan sonra sür bitimine kadar istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Sür bittikten sonra en son satın alındığı şekilde kalıyor...

Düzenleyen yönetici:
Çözüm