RTÜK Tarafından Yasaklanan Atatürk Reklamı

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
zorlarına gıtmıs bellı , ne böyle duyarlı vatansever kaldı ne de Atam gibi bir lider gelecek bu dunyaya zoruna gıdenler o olmasaydı babanız kım bılemezdınız zorla agzımı actırmasınlar..
tutturmuslar bir dindar ayağı Atamı sevmek ızınden gıtmek dınsızlık degıldır
sızler mıtınglerınde Kuran okutan din sömürüsü eden insanların ardından giden
eksik zihniyetlersiniz.Hala anlamadığınız Allaha ve peygamberıme şükür, Atama teşekkür ederim zorunuza gitmesin..arkadaşım bu reklamı paylaştığın için teşekkürler yasaklandı diye unutturamazlar !!.
Atam ızınde olup ızlerını sılmeye calısanlara ınat izindeyiz!...

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
zorlarına gıtmıs bellı , ne böyle duyarlı vatansever kaldı ne de Atam gibi bir lider gelecek bu dunyaya zoruna gıdenler o olmasaydı babanız kım bılemezdınız zorla agzımı actırmasınlar..
tutturmuslar bir dindar ayağı Atamı sevmek ızınden gıtmek dınsızlık degıldır
sızler mıtınglerınde Kuran okutan din sömürüsü eden insanların ardından giden
eksik zihniyetlersiniz.Hala anlamadığınız Allaha ve peygamberıme şükür, Atama teşekkür ederim zorunuza gitmesin..arkadaşım bu reklamı paylaştığın için teşekkürler yasaklandı diye unutturamazlar !!.
Atam ızınde olup ızlerını sılmeye calısanlara ınat izindeyiz!...

çok güzel ifade etmişsin canım benim. çok duygulanıyorum bu konularda...

Düş

Özel Üye
Özel üye
Atatürk reklamımı bu şimdi ? Yoksa M.Kemal'in üzerinde prim yapmaya çalışan bir kuruluşun reklamı mı ? Şirketi o kurmuş diyeceksiniz de, peki şuan o var mı ? E yok. Neyin reklamı ? Ne alaka? Konu altına yoruma da bir şeyler söylemek isterdim ama kırılıp darılmasınlar.

Dipnot: Bahsetmeden edemeyeceğim. Siz siz olun sevseniz de sevmeseniz de kendi milletinizin seçtiği, bilerek/isteyerek başının üstüne koyduğu liderleri/yönetimi eleştirmeyin. Biraz akıllı olun.
yeni bir Dipnot: Osmanlı Torunlarıyız.

Perastis

Üye
Arkadaşlar yaşınız ufak galiba kulakdan dolma paylaşımlar yapıyorsunuz ? Çünkü ben bu reklamı gayet aylarca izledim ne olmasını bekliyosunuz milyonlarca yıl ekranlarda aynı reklamı mı ?

(yaşınız ufak dememin sebebi şudurki olayı ya hatırlaymıyorsunuz ya da idrak edemiyorsunuz ne kadar süre izlediğinizi)

Ve unutmayalım reklam prim için yapılır. Kamu spotu olduğunu düşünmüyorum izlediğimin.

Şunuda belirtmek isterim Atatürk'ün orada konuştuğu kişi bir çiftçidir yatırımcı olduğunu söyleyen varsa anlını gidip birine özellikle karışlatabilir.

Gel gelelim anadolu sigorta yani iş bankası destekli sigorta kuruluşuna aranızda merak eden varsa girsin bir baksın bakın bakalım reklamdaki gibi şuan hangi kurum ve kuruluşlara yönelimli yardımda bulunuyorlar. Reklam yapmak kolay doğru reklam yapmak mühim olan Atatürk'ü gördünüz diye hemen kollarınızı açmayın Atatürkü prim yapmak için kullanan bir bankanın savunucusu olmuş durumdasınız. Mesele Atatürk olmadı bu ülkede lütfen şu siyaseti kişiselleştirmeyin azıcık geniş bakın.

Son düzenleme: