• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ressam çocuk

Anelka

Üye
bir okulda öğretmen öğrencilerden hayvan resmi çizmelerini istemiş. Çocuklar çizerken öğretmende öğrenciler arasında dolaşıyormuş. Bir ara gözü Ahmet' in kağıdına gitmiş. KAğıın üzerine bir sinek konmuş zannederek, kovalamaya çalışmış ama sinek kaçmamış, bir daha denemiş yine olmamış. Sonra elile dokunmuş bakmış ki bu bir resim. Ahmet oğlum bunu sen mi çizdin demiş, evet öğremenim ben çizdim demiş. Bir de at resmi çiz demiş, Ahmet hemen iki dakikada bir at çizmiş ama süper. Öğremen sen süper bir yeteneksin, elinden tutmak lazım beni akşam çıkışta bekle evine gideceğiz demiş. Birlikte Ahmet' in evine gitmişler. İçeri girdiklerinde Ahmet' in babası bir battaniyenin altında iki büklüm ve acı çeker halde yatıyormuş. Öğretmen bu duruma pek bir içerlemiş. Merhaba demiş babsına babası da aynı şekilde karşılk vermiş.
Ben demiş öğretmen Ahmet' in ...
BAbası
-Bırak bana ondan bahsetme
Öğretmen şaşırmış
-Beyefendi Ahmet...
BAbası
-Bak o şerefsizden bahsetme dedim.
Öğretmen
-Siz babası değil misiniz
BAbası
-Olmaz olsaydım
Öğretmen
-Ama çok yetenekli
Babası
-Yeteneği batsın
Öğretmen
-AMa sizin hayatınızı değiştirebilir
BAbası
-Zaten değiştirdi şerefsiz. Dün gece eve biraz alkollü geldim. Bizim oğlan yanan sobaya çıplak kadın resmi çizmiş.