Kaynak ikonu

Rehberlik Programı 4.1

artek

Üyecik
elleriniz dert görmesin emeğinize sağlık ne kadar dua etsek azdır. Rabbim ecrinizi fazlasıyla versin. İstirhanım diğer arkadaşların sıkıntılarıyla ortak bir iki kişi karakter sıkıntısından bahsetmişti raporlamada bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Win 7 işletim sistemi bilginiz olsun istedim. Tekrar teşekkür ediyor Allah razı olsun diyorum.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İşinize yaramasına sevindir.

Win 7 işletim sisteminde kendimde kullanıyorum pogramı ama karakter sıkıntısı yok. Sadece veritabanını zipleyip ulaştırırsanız incelemek isterim.

iluleci

Üyecik
Adres ve kardeş adlarını yazmakta sorun yaşadım. İsimlerin soy adlarını tam olarak yazamadım. Adresler de öyle...Uzun isim ve adres yazılamıyor.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet tam olarak kaç karakter olduğunu hatırlamıyorum ama bir kısıtlama vardı o alanlarda hocam. Adresleri biraz kısaltarak yazmanız gerekiyor.

balliusak

Üyecik
hayırlı akşamlar. programınız çok güzel ben halk eğitimde öğrencileri kurslara kayıt ederken kullanıyorum. ama sınıf alanı karakter sayısı çok az. bilgisayarlı muhasebe yazılmıyor. eğer tanımlamalara bu alanı genişletme şansınız var çok memnun olurum. şimdiden ellerinize sağlık. allah c.c. razı olsun.