Kaynak ikonu

Rehberlik – Öğrenci Tanıma Kartı 4.0

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
slm . oncelikle emegine saglık guzel bir program olmuş .bu programı bizim bir amator futbol takımıımız var orda futbolcularla ilgili kayıtları tutmak için kullanmak isttiyorum.programınız bunun için çok yararlı olabilir yalnız başlıkları futbol bilgileri ile degiştirebilirmiyiz yardım ederseniz çok sevinirim hemde amator bir kulube desteginiz olmuş olur şimdiden tesekkurler iyi çalışmalar
Maalesef artık kodlama yapmıyorum hocam. Zaten delphi kurulu değil artı kullanmış olsam bile eklentileri yüklemek falan çok zaman alacaktır. Mevcut haliyle umarım işinize yarar.

gecenin bu saatin de rahattsız ettim hakkını helal et.gerçekten o program tam aradığım gibi programdı başkada bulamadım.artık oyle kullanırım .ilgilendiğin için çok teşekkurler.iyi geceler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
gecenin bu saatin de rahattsız ettim hakkını helal et.gerçekten o program tam aradığım gibi programdı başkada bulamadım.artık oyle kullanırım .ilgilendiğin için çok teşekkurler.iyi geceler
Rica ederim hocam. Keşke elimden birşeyler gelseydi. Dediğim gibi son 1 yıldır hiç kod yazmıyorum. Başarılar diliyorum.

YARDIM...
Mükemmel bir çalışma. Emeğinize sağlık.
Rehberlik 4.1 Öğrenci Tanıma Kartında özellikle adres girilen bölümde satır sayısı yeterli gelmemektedir. (40 Karakter Yazılmakta) Kısaltmalar kullandığım halde öğrenci adres bilgisi noksan yazılmaktadır. Satır uzatılması hususunda (160 Karakter ) yardımlarınızı bekliyorum.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam şu konuyu incelerseniz bir sonraki versiyon mevcut. 4.1

Yakın zamanda programda birkaç ek yaparak güncellemek gibi bir düşüncem var. Kullanan arkadaşların görüşlerini dikkate alarak olacak elbette.

Daha e-okul sistemine benzeterek ve özellikle de alanları biraz büyülterek. Tüm ekranlar büyüdü ama bizim program ilk kodlandığı yılda olduğu gibi kaldı. Resim alanını özellikle büyütmek istiyorum :)

YakutYesil

Üyecik
Selam. Program geçen yıl denk geldi kullanmaya başladım. Bu yıl 1. sınıfı alınca daha derli toplu kullanma isteğiyle bilgileri doldurdum.
Bu hafta öğrenci resimleri eklemek istedim olmayınca arayışa girdim. Program beni bu foruma yönlendirdi ve üye oldum.
Belki daha önce sorulmuş ve cevaplanmıştır ama ben öğrenci fotoğraflarını ekleyemedim?! Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Saygılar...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
ben öğrenci fotoğraflarını ekleyemedim?! Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Programın 4.1 sürümünü yayınlamıştım hocam. Jpg, ve bmp resimleri rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Kullandığınız sürüm 4.0 ise tabi ki. Eğer 4.1 sürümünü kullanıyor ve resim ekleme konusunda sorun yaşıyorsanız jpg formatındaki resimleri deneyiniz.

Rehberlik Programı 4.1 - Yeni

Önemli Not: Programı daha önce kullananlar, kurulum yapmadan önce mutlaka yedek almaları gerekir. Bunun için programın kurulu olduğu dizindeki "Rehberlik.mdb" dosyasını ayrı bir yere kaydedip, kurulum sonrasında tekrar dizine kopyalamak yeterlidir.