Kaynak ikonu

Rehberlik – Öğrenci Tanıma Kartı 4.0

raifcukur

Üyecik
Hocam program çok güzel. ellerinize sağlık. yalnız benim bir önerim olacak. sınıfta kalan ya da sınıf değiştiren öğrenciyi taşıyamıyorum. O sınıfa tekrar kayıt yapmam gerekiyor.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yılda 1 veya 2 öğrencinin bu durumda olacağını düşünerek programa bu özelliği eklememiştim. Yakında birkaç değişiklik ve raporların zenginleştirilmiş haliyle yeni bir versiyon çıkarmayı düşünüyorum. Hafta sonu üzerinde çalışıcam biraz...

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Şimdiden indirdim belki yakın zamanda lazım olur :) Çok kullanışlı bir programmış ellerin dert görmesin adminim =)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yanlış tercih Yeşül :) Bu bölümde belirtilmiş olan hatalardan arındırılmış olarak yeni versiyon eklemiştim :) Bunu silip o versiyonu indir bence :) Aslında bölüm altındabunu belirtmiş olmam gerekiyordu ama gözden kaçmış :)

Rehberlik Programı

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
tam incelemedim ama yok sanırım.8 yıldan sonra bu çocuk nereye gidiyor kazandığı liseyi yazma imkanı falan var mı? ya da daha önce okul değiştirdiyse önceki okulları? yoksa sadece bulunduğu okul bilgileri mi mevcut? ben sadece onları gördüm.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yok. 8. sınıftan sonrası artık bırakıyoruz öğrencinin peşini :)

Ama bakarız ekleriz gerekirse ileride. Kullanmaya başlayınca eksikliklerini daha iyi farkedersin duruma göre güncelleriz.