• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Rapidshare'den %100 Sınırsız download yapın

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Selam arkadaşlar artık rapidshare'den sınırsız ve sorunsuz download yapabileceksiniz.

USDownloader 1.3.5.2 (Şuanki Son Sürümüdür.) Programı siz ******* üyelerine özel olarak setup haline getirdim daha rahat bir kurulum yapabilesiniz diye, size sadece programı bilgisayarınıza yüklemek kalıyor ondan sonra rahatça download yapabilirsiniz. :clap

Programı bizzat kendim kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor.
Sizlerde biliyorsunuzki rapidshare'den dosya indirmek için artık kod girme derdi yok sadece geri sayım süresini beklemek ve indirmek kalıyor siz linkleri USDownloader 1.3.5.2'e ekleyin o sırasıyla indirsin. :Durdurun

*** Kurulum ***

358xhz8.jpg

280mxxh.jpg

2n02b2b.jpg

de8w92.jpg

32znxq9.jpg

w9xm40.jpg

t7ej5e.jpg

m8l3mb.jpg

c1a54.jpg

USDownloader 1.3.5.2 ile indirdiğiniz linklerin gereksiz dosyaları program klasörünün içinde kayıt edilir. USDownloader 1.3.5.2 Cleanerla bu gereksiz dosyaların temizliğini yapabilirsiniz masaüstündeki simgeyi tıklamanız yeterli.
(Bazı Virüs Programları Cleaner programını kilitleyebilir izin verilmediği taktirde çalışmaz bilmenizde fayda var.)

r23py8.jpg

NOT:
Sadece Rapidshare için geçerlidir. Diğer download siteleri için geri sayım süresi tamamlandıktan sonra şifreyi girip downloanda devam edebilirsiniz.
:clap

*** USDownloader 1.3.5.2 Modem Ayarı Videosu ***

NOT : Programı kurduğunuz dizinin içinde Reconnect klasörünü açınız ve videoda anlatılan ayarları yapınız.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Paylaşım için teşekkürler.Ancak alıntı yaparken mesajda forum ismi veya bunu çağrıştıran işaretleri silmeye özen gösterirseniz sevinirim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Tesekkürler eline yuregine saglik gerekli bir program

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.