Rapidshare sınırsız indirme yapmak nasıl olur...

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
yav arkadaş siz ne biçim iş yapıyorsunuz denemeden etmedn böyle sitenin sizin yaptığınız iş batsın yav ben 10 saat bekledim indirdi girdim demega megema filan dedi.

Arkdas Buraya eklenen bütün linkler denenmis ama su var belli bir sure yuklenmeyince programlar link calismiya bilir , sizlerde bildirirseniz bizde tekrardan yenileriz ...

ve lütfen yorum yaparken daha dikkatli olun

GOOLL

Üyecik
sağol

Linkten dosyayı indiriyoruz ve çalıştırıyoruz ...

İşleme başlıyoruz ...

Önce Portekizce olan Dili Ingilizce yapalımki daha iyi anlayalım..

Karşımıza gelen ufak pencerede URL sekmesine linkimizi kopyalıyoruz ve ok butonuna basıyoruz...

Tekrar ufak bir pencere açılıyor Fechar butonuna tıklıyoruz indirme işlemi başlıyor...

Ana ekrandaki downl. edilen dosyanın üzerine gelince aşağıda yüklemenin durumunu görebiliriz....

He unutmadan burası önemli programı çalıştırdıktan sonra başlat menüsünün sağında simgelerin olduğu bölümde programın simgesi belirir o simge orda oldukça yeni bir dovnload linki açtığınızda hani freee yazısı varya onu tıkladığınızda program otomatikman linki alıp kendi bünyesinde downl. işlemini yapıyor sizde o yükleme süresini görmeden ve tekrar yeni sayfa açılmasını beklemeden downl. keyfini sürüyorsunuz.

sanal33

Üyecik
Arkadaşlarım ellerine sağlık. şimdi indirdim ve aynı anda rapidsharden iki dosya indiriyorum.Denemenizi tavsiye ederim.:zip

forqueen48

Üyecik
allam ya bizde biliyoz modem aç kapayı ama onu yapmadan işlem yapmak bizim amacımız...:)bütün akıllılar burda yafs

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.