• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Rapidshare sınırsız indirme yapmak nasıl olur...

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
allam ya bizde biliyoz modem aç kapayı ama onu yapmadan işlem yapmak bizim amacımız...:)bütün akıllılar burda yafs

Akilli olmsak burda hic olmayiz ama siz diyorsaniz ben daha akilliyim bu isi iyi biliyorum haydin buyurun paylasim merkezine bekliyoruz böylelikle hem siz yararlanmis olursunuz hem baskalari bu konuda

Mc_ÖRGE

Kaptan
Özel üye
Major Share - Rapid Downloader; RapidShare 'dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir.

Siz linklere ekleyin birinci dosya indikten sonra 15 dk bekliyorduk yine bekliyorsunuz siz bırakıp gidin o kendisi süre içinde inidiyor.

Test edilmiştir. çok kullanışlı.

av35hz.png

Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, Major Share - Rapid Share Downloader indirsin.

Sizede oyun oynamak, filmerinizi izlemek, internette surf yapmak ve işlerinizle ilgilenmek kalsın. yada gidin yatın uyuyun : )

Şuan için desteklenen diller Türkçe, English, Deutsch, French, Romanian, Portuguese, Swedish

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Filtreye takıldığı için deneyemedim.Güzel birşeye benziyor.Türkçe seçeneğinin olması güzel.
Benimde kullandığım ve buraya eklediğim buna benzer bir program var.Fakat dil seceneği yok benimkinde.Bakmak isteyenler için BURADA

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.