Ramazanda Sigarayı bırakmak :)

uzay

Üye
ramazanda sigarayı bırakabilirim diyenler buraya baksın bişey deniycemm 16 saat oruç tutabilenler parmak kaldırsıııın?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ramazanda sigarayı bırakmak son derece zor. İftar zamanını iple çeken biri sigarayı bırakamaz. Kendi ifadenizle bırakmalısınız benim yaptığım gibi :) Bir ayı çoktaan geçmiştir gün saymıyorum. Ama unuttun mu derseniz maalesef an itibari bile acayip şekilde aklımda. Ancak bu başa çıkılamaz bir arzu değil hafif bir sallantı diyelim :=) ...

cemree

=)=)
V.I.P
Hep söylemişimdir sigarayı doyumluk değil tadımlık içerim ben bu yüzden böyle bir çabaya da girmem boş olur :) sigara benim için bitti dediğimde biter :kik

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
:) @YoRuMSuZa katılıyorum bu iş irade işi. Bende bırakanlardan oldugum için hiç bir başka yöntem bunun önüne gecemiyor iradeniz dışında diyebilirim.

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ama benim gibi bir tiryaki bırakabiliyorsa herkes bırakabilir arkadaşlar. Öyle eften püften değil benim mücadelem dillere destan :D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
babam da ramazan da bıraktı,zaten çok garip bişeydi,1 ay içmiyordu,ramazan bitince içmeye başlıyordu,sonra doktor acil bırakmalısın dedi ramazan arefesinde bıraktı 4 yıl oldu,lakin hala sigara denildi mi canının istediğini söylüyor:)