• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Rahatlamayı 2 Katına Çıkarmaya Ne Dersin

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yaz ayları geldi malum sıcaktan kacislarimiz duşlardir. Duşta iken neden bu rahatlama hissini 2 ye çıkarmayalim ki? Ama öncelikle duşta nelere dikkat etmeliyiz? Duş süresi ne kadar olmalı duş almanın faydaları nelerdir ona bakalım

Neden duş alır insan? Sadece temizlenmek için mi? Peki faydaları, onları da öğrenmek ister misin?

Evet duşun faydaları desem ? İlk aklınıza ne gelir ? Onu da görüşlerde belirtirseniz mutlu olurum

• Düzenli duş almak stres seviyesini azalttır. Vücudun rahatlaması ile ruha da bir rahatlık geliyor demek ki
  • Sıcak su ile yapılan duşlar kasları gevşetir ve gerginliği alır fakat sıcak duşu pek önermiyoruz cilt kuruluğu bakımından ama sıcak sudan sonra durulamaya doğru suyu ılıtırsanız iyi olur
  • Kan dolaşımını hızlandırır, bağışıklığı güçlendirir.
  • Gece duşu ise rahat bir uyku , sabah duşu ise güne zinde başlarsınız.
  • Vücuttaki toksinleri atar
Benim bildiklerim aklıma gelenler bu kadar .

Duşta ne kadar kalmalıyız , ne sıklıkta duş almak doğrudur ve duşta dikkat etmemiz gerekenler nelerdir bakalım

Evet yanlış duymanız duşta da dikkat edilmesi gereken önemli ince ayrıntılar vardır. Bazı yanlış şeyler cildinize ve saçlarınıza zarar verebilir .

• Duşta en fazla 20 dakika kalınması gerekir fazlası cilde ki yağ oranını azaltır.
  • Ilık su ile duş almak en sağlıklı yöntemdir.
  • Açken ya da tokken banyo yapılmaz. Açsan tansiyonu düşürür, toksan ağırlığa neden olur bu yüzden yemekten 1,5 saat sonra alınması mantıklı olan
  • Çok hareketli işiniz var ise her gün ama normal bir hayatınız var ise 2 günde bir duş alınması en doğru olanıdır.

Evet duş vücudu rahatlatır ama bu rahatlama etkisini iki ye nasıl katlarız ona gelelim

Hobby duş jelleri ile vücudunu temizleyerek rahatlatıp hem de yumuşacık yapabilirsin. En sevdiğim ve dikkat çeken özelliği paraben, alkol içermemesi. Birbirinden farklı kokuları ile sana hitap eden kokusunu seçebilirsin. şu an mavi olanını kullanım cildimi rahatlatırken yumuşacık yaptı . Duştan çıkınca buram buram deniz minareline kokmamda ayrı bir güzel yanı. Diğerlerini henüz denemedim ama üçünü de aynı anda deneyesim geldi 3 koku birleşince acaba nasıl olur diye merak etmiyor değilim oda benim aç gözlüğüm işte

Hobby Fresh Care Duş Jeli Orkide

Çiçek kokusunu sevenler için bence ideal koku bana biraz keskin geldi ama ben daha hafif kokuları sevdiğimden ötürü orkide kokusunu seven herkes beğenecektir. Cildi rahatlatma etkisiyle yumuşatır. Duşta köpürtüp durulanmak yeterli

Hobby Fresh Care Duş Jeli Canlandırıcı Meyveler

Cildini canlandırırken, yine ferah kokusu ile rahatlatır. İçlerinde en baskın kokusu olan buydu şekerimsi ve meyvemsi tatlı bir yaz kokusu sevenlerin tercihi olabilir. Aynı şekilde paraben ve alkol içermiyor. Cildin PH değerini koruyup gereken temizliği yapıyor

Hobby Fresh Care Duş Jeli Deniz Mineralleri

En çok beğendiğim fresh bir kokusu var cildi de aynı şekilde bir rahatlama sağlıyor. Duşta iken rahatlamayı 2 katına çıkaracak bir duş jeli kokusu nefesini açıyor insanın. Paraben ve alkol içermiyor. Cildini temizlerken kurutma yerine canlı ve yumuşacık yapıyor ne olsun daha .