• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Radyoda Kayan Dj İsmi Yazma

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Radyoda Kayan Dj İsmi Yazma

Öncelikle, Mixerle birlikte açılan "Present Selection" yani tema seçme ekranındaki, "Design Tool" butonuna tıklayarak düzenleme moduna geçin. Düzenleme Moduna geçtiğinizde, pencerenizin üzerine Design Tool yazdığını göreceksiniz.
2.png

Daha Sonra Üst tarafta boş bir yere sağ tıklayıp, Insert / Text deyip yazı kutucuğu açın ekranda.
1.jpg

Ben o kutucuğa, .:! ZeyNoO !:. (kayan yazı kodu dışında) yazdım. Yazacağınız Dj ismi her neyse artık,
Onun önüne şu kodu yazmalısınız; #{n30}#b

Ekran görüntüsünde de göreceksiniz, kod ve kodun yanına .:! ZeyNoO !:. yazmışım.
3.jpg

Ve Text kutucuğundaki yazınızı yazdıktan sonra Enter deyin ve yazınızı tamamlayın. İsterseniz eğer tamamladığınız Text üzerinde tekrar sağ tıklayarak, açılan ekranda Text / Set Size(Yazı Boyutu), Set Color(Yazı Rengi) gibi işlemleride yapabilirsiniz..

Mesela tekrar yazıyı düzenleme moduna geçtiğinizde aşağıdaki adımlarıda izleyebilirsiniz, benim kayan yazım ve kayan yazıya sağ tıklayıp, gelen pencerede Text / Edit seçeneklerini kullanmışım.. İşleminizi tamamlamak için yine Enter demelisiniz. Ve Düzenleme modundan çıkmak için, "Design Tool" penceresinden sağ alttaki, Presents yazan butona tıklayın ve Radyonun görünüm moduna geçin.

4.jpg

K

KRALİÇE..

Ziyaretçi
Hareketli ve farklı renklerde KRALİÇE ismi rica edebilirmiyim mümkün ise