• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Pts/ Photoshop Atölyesi

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Bunları ders haline getirsekte herkes bir yerden başlasa güzel olur aslında :D

Yapılabilir. Ama ekran görüntüsü almak uzun iş. Mesela ekran videosu çekilerek, forumun youtube adresi olsa mesela, oraya yüklenir. Videolu photoshop dersleri gibi bir bölüme eklenir o videolarda. Bildiğim kadarını vaktim olduğunca o şekilde gösterebilirim. Çok keyifli çünkü. Herkes alışsa hoş olur.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Çok hoşlar gerçekten eline sağlık. Özel bir ricam olacak. Kızım adına birşeyler yapabilirmisin. Ona hazırlayacağım bir slaytta kullanmak isterim.

Kızımın adı ''Zehra Ezgi''

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
o190531_d560c.gif

-benim-

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Çok hoşlar gerçekten eline sağlık. Özel bir ricam olacak. Kızım adına birşeyler yapabilirmisin. Ona hazırlayacağım bir slaytta kullanmak isterim.

Kızımın adı ''Zehra Ezgi''
Teşekkürler beğenmenize sevindim. Tam olarak istediğiniz görselde ne yazacak? Doğum günü için mi mesela..?
Veya resmiyle birşey yapacaksam, özelden atarsanız yapar oradan atarım size.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kızım 19 aylık 2 yaşına 5 ay var. Doğumundan o yaşına kadar olan fotoğraflarıyla misafirlerim ve aileme bir slayt hazırlayacağım. Eğer yazarsan slayt başı ve sonu olarak kullanacağım protokolü. İlk fotoyu özelden atarım . Sonuncuyuda 2 yaşına yakın zamanda atayım. Bu arada acil değil. Nede olsa 5 ay var doğum gününe.şimdiden teşekkür ederim.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Kızım 19 aylık 2 yaşına 5 ay var. Doğumundan o yaşına kadar olan fotoğraflarıyla misafirlerim ve aileme bir slayt hazırlayacağım. Eğer yazarsan slayt başı ve sonu olarak kullanacağım protokolü. İlk fotoyu özelden atarım . Sonuncuyuda 2 yaşına yakın zamanda atayım. Bu arada acil değil. Nede olsa 5 ay var doğum gününe.şimdiden teşekkür ederim.

Ne zaman isterseniz bana atın hallederim. Resim ve, söz seçimini de yazın. Yazacağım yazının rengine kadar söyleyin ki içinize sinen birşey çıkarayım.