• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Polis Mesleki Eğitim Merkezi 20 Kamu Personel Alımı

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Polis Mesleki Eğitim Merkezi 20 Kamu Personel Alımı

POMEM Yayınlanan ilan ile Rize Polis Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Tolum Yararına Programı kapsamında 20 kamu personeli alınacağı ilan edilmiş ve bugün 23:59 kadar online başvuru yapılabilir.
30 Haziran 2018 Cumartesi 19:19

Rize Toplum yararına programı (TYP) kapsamında İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 20 kamu personeli alacağını ilan etmiş ve bugün 23:59 kadar online başvuru sona eriyor.
İŞKUR TYP alımlarını özellikle nezdinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları personel alım ihtiyaçlarını bu alımlar ile sağlamaktadır.
Alımlar yapılırken güvenlik görevlisi, çevre düzenleme elemanı, çevre temizlik işçisi, bahçıvan, hizmetli ve ağaçlandırma personeli olarak gerçekleştiriliyor. Başvurular kısa süreliğine ilana çıkıp hemen başvuru süresi bittiği üzere sayfamızdan takip sağlayabilirsiniz.
İŞKUR toplum yarasına programı kapsamında 20 kamu personeli alımı iş ilanları Rize olarak ilan edilmiştir.
TYP alımlarına ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir.
TYP İŞKUR alımlarına başvuru yapmak için