Polis köpeğini öldürdüm

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
bayxxx sorusu:
Arkadaşlar merhaba Dün akşam saat 10 gibi arabamla giderken karakolun yanından bir köpek fırladı ve bende malesef köpeğe çarptım daha sonra köpeği hemen alarak veterinere götürdüm ve arkamdan polis arabası geldi köpek polis köpeğiymiş (kurt köpeği)

veterinerde 2 saat bekledikten sonra malesef köpek hayatını kaybetti okadar çok üzüldümki anlatamam benimde bir köpeğim var allah kimseye yaşatmasın
3 polis beni alıp merkeze götürdü orada ifademi verdim sonra adli tıpa gönderdiler alkol muaynesi yapıldı uyuşturucu kullanıp kullanmadıgıma baktılar hiç birşey çıkmadı ben sigara ve alkol kullanmıyorum

polislere çok pişman olduğumu ve istemeyerek olduğunu söyledim köpeğin birden önüme fırladıgını söyledim ve aslında hız olarak 50km ile gidiyordum( yani hız sınırım normal)

arkadaşlar birde benim 2007 aralık ayından kesinleşmiş 3.5 ay ertelenmiş hapis cezam var

şimdi ne olacak? bana nasıl bir ceza verirler,, ben bu işlediğim suçların hiç birini bilerek işlemedim hepsi kaza ile oldu

ben sigara alkol kullanmayan çevresi tarafından gayet iyi bilinen abdestli namazlı bir mühendisim

hapis cezası alırmıyım? para cezası alırsam nekadar bir para öderim
avukatın cevabı:
Devlet memurunu görevi başında öldürmüşün yatacak yerin yok senin.
Ceketinin bir düğmesini bile koparmaya kaç yıl veriyorlar biliyomusun?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
bayxxx ikinci sorusu:

yani polis köpeği devlet memuru olarakmı geçiyor? şimdi neler olacak polislerde bilgi vermediler hapis cezası alacağım kesinmi? nekadar alırım sizce benim bu olayda hiç bir suçum yok gayet yavaş ve tedbirli gidiyordum köpek önüme bile çıkmadı havlamadı bile zaten köpeği sadece arka teker ezmişti yani araya kendisi koşup girdi

bayw:
Bu dünya da sorun yokta öbür dünyayı bilemem...