• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

platonik aşk yasayanlarin unutamadığı 20 şarkı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
  • 1.Feridun Düzağaç – Beni Bırakma “Belki güneş bir gün ikimiz için doğar.”
  • 2.Vega – İz Bırakanlar Unutulmaz “Derdi ki yarın bitermiş her şey ve bitti.”
  • 3.Umay Umay – Hareket Vakti “Sen yine olduğun gibi kal misafirim bu şehirde Bir el sallarsın yeter hareket vakti gelince…”
  • 4.Teoman – Gemiler”Dalga sesleri vardı gülüşlerde…”
  • 5. Şebnem Ferah – Sigara “Sen kibritin hiç yanmayan ucunda Birinin hayatından geçmiş oldun.”
  • 6. Mazhar Alanson – Yandım“Seni görebildiğim yer rüyalar artık.”
  • 7. Sezen Aksu – Vazgeçtim”Vazgeçtim gözlerinden Vazgeçtim sözlerinden Bir ah de yeter Sessizce, kimsesizce gönderdim dudaklarımı Öpme, al yeter.”
  • 8. Fikret Kızılok – Gönül “Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül.”
  • 9. Barış Manço – Unutamadım “Gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seni Unutamadım unutamadım ne olur anla beni…”
  • 10. Cem Karaca – Resimdeki Gözyaşları “Koyup da bir başına Bırakıp gittin beni.”
  • 11. Gökhan Kırdar – Üstüme Basıp Geçme Yar “Bıraksan da elimi sevgin bana yeter Susarım öpüşüne avunur da söylemem.”
  • 12. Ezginin Günlüğü – Eksik Bir Şey Mi Var “Terliklerimle gelsem sana Sonunda aşkı bulmuş gibi.”
  • 13. Nejat İşler – Ah “Ah eğleniyor kendi başına Ah neşesi yeter Ah umurunda mı sandın bu dünya Ah neşesi yeter…”
  • 14. Müslüm Gürses – Nilüfer “Zaaflarına bir gece Hatalarına bir nilüfer Sevgisizliğine bir kalp verdim…”
  • 15. Ahmet Kaya – Kendine iyi bak”Bir menekşe kokusunda seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi?”
  • 16. Zeki Müren – Elbet Bir Gün Buluşacağız”Benim içimde yanan ateş var. Sevgilim, ne zaman buluşacağız?”
  • 17. Müzeyyen Senar – Kimseye Etmem Şikayet “Kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime…”
  • 18. İlhan İrem – Anlasana “Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin? Sen hiç sensiz kalmadın ki Mevsimleri saymadın ki…”
  • 19. Levent Yüksel – Zalim “Avare oldum serseri oldum terk-i diyarda Zalim senin Allah’ın yok mu?”
  • 20. Mehmet Güreli – Kimse Bilmez “Bu yıldızlar gökler ne zaman başladı dönmeye? Kimse bilmez, kimse bilmez…”

Sizlerin hangisi peki :)))