Kaynak ikonu

PHP Soru Cevap Scripti Question2Answer 1.8.8

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
PHP Soru Cevap Scripti Question2Answer 1.5 - PHP Soru Cevap Scripti Question2Answer 1.5

PHP ile yazılmış harika bir soru-cevap scripti Question2Answer 1.5.

Wordpress altyapısı kullanılarak hazırlanmış soru-cevap sistemleri vardı ancak bu sistem gerçekten kolay kurulum, diğer sistemlere entegresi ve eklentileri ile göz dolduruyor. Arıca URL rewrite desteği de sunuyor.

Script ile ilgili detaylı anlatım için TIKLAYIN

Örnek olarak Question2Answer kullandığımız sitemizi ziyaret...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
bozuk calısmıyor herşeyi düzgün yaptım
Onbinlerce kullanıcısı olan ve çok stabil çalışan ayrıca .htaccess URL revrite desteği olan bedava bulanabilecek en iyi sicriptlerden birinden bahsediyoruz. Kendi hatamızı görmezden gelip net dünyasında önemli bir yer edinmiş script için bozuk demek çok ilginç geldi bana )

Demek script bozuk :)

Bizim kullandığımız site:

Ayrıca localhostta mı çalıştıramadın yoksa ASP destekli bir hostta PHP script mi çalıştırmaya çalışıyosun, söylesen çözerdik sorunu. Eğer localhost sorunuj ise veritabanı şifresi atamamış olabilirsin. Boş bırak ilgili alanı. Kullanıcı adı ise varsayılan olarak root tur.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
YoRuMSuZ kullanıcı adlı kişi PHP Soru Cevap Scripti Question2Answer Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Güncel Sürüm

Küçük hata düzeltmeleri, 20 Nisan 2021.

HTML gönderilerinde kullanılan giriş alanlarını önleyin.
PHP 7.4 ve 8.0'da çeşitli PHP uyarılarını/hatalarını düzeltin.
Wordpress entegrasyonu ile eksik avatarı düzeltin.
Harici kullanıcı entegrasyonuyla kullanılamayan özellikler için önemli hata/yığın izlemesi yerine 404'ü kullanın.

Güncellemenin devamını inceleyin...