Photoshop - Kıyafet Rengi Değiştirme

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu dersimizde Photoshop kullanarak kolayca kıyafet rengi değiştirmeyi öğreniyoruz.

Not: Bu yöntemle sadece kıyafet değil bu dersteki basit yöntemle istediğiniz nesnenin rengini değiştirebilirsiniz.

Photoshop ile nesnelerin renklerini değiştirmek için birden çok yöntem kullanabilirsiniz. Bu anlatımda en basit yöntem olarak Quick Selection Tool ve Solid Color bileşenlerini kullanıyoruz.

Çalışma süresi: Yaklaşık 4 dakika

Orijinal resim (telifsiz) linki - İstediğiniz boyutta indirebilirsiniz:

Photoshop kıyafet rengi değiştirme

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya ben bu konuya düştüm yeşim sizden alıntı yapmış diye bildirim geldi ama ben buraya hiç cevap yazmamışım ki ya bildirim de burası yanı bu cevap😁😂😀
Şöyle birşey oldu sabah işe giderken sana bir konuda cevap yazıyordum trende. Kontrol a geldiler ben orada telefonu kapattigim için sana yapıcagım yorum kaldi sonrada asır abiden alıntı yapınca senden alıntı yaptığım buraya eklendi😂 sende bahane ile yorum yapmış oldun😘😛

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Şöyle birşey oldu sabah işe giderken sana bir konuda cevap yazıyordum trende. Kontrol a geldiler ben orada telefonu kapatırım için sana yapıcagım yorum kaldi sonrada asır abiden alıntı yapınca senden alıntı yaptığım buraya eklendi😂 sende bahane ile yorum yapmış oldun😘😛
Sen beğeni yapınca benim de aklıma geldi kesin öyle bir şey oldu diye:)