• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Pek duyulmamış aşk sözleri

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
>>> Sen güneşsin,diğerleri yıldızlar...peki güneş varken yıldızlar niye yok???hiç düşündünmü...

>>> Sevgi parçalanıyor yalnızlığın kucağında,umutlar eziliyor hasretin ayakları altında;bir yudum seni görüyorum boş bardağımda...

>>> Sevgi olayların gelişmesi sonucu ortaya çıkar,aşk ise altında tesadüflerin imzası bulunan m...uhteşem bir başyapıttır...

>>> Sevgiye giden bir çok yol vardır;sen dikkatlice birini seç ve umut etki bu yol en karmaşığı olsun;yani aşk olsun...

>>> Seni aşka götüren bir araç yoktur;bir gün tesadüfen hiç beklemediğin bir anda biri gelir ve seni kalbinde taşır götürür...
>>> Hayat pürüzlerle ve çukurlarla dolu bir yoldur;sen pürüzlere takılıp düşersen çukurlara düşme fırsatını bulmazsın...

>>> Sen kendini bilmezsen başkalarının tanıdığı sen,SEN değilsindir!!!

>>> Bugünü yaşarken yarınıda düşünürsen;bugünü istediğin gibi yaşayamazsın...

>>> Gidiyorum...Son yaprakta düştü az önce.Hayatın bir ağacın yeşerip,yapraklarını dökmesi arasındaki zaman kadar kısa olduğunu nerden bilebilirdim???

>>> Aşkın seni bulmasını beklemek,karanlıktan aydınlığa çıkmayı beklemek kadar ıstırap vericidir.