pc' nin günlüğü x

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
merhaba günlük sana uzun zamandır yazamadım niye diye sorma sende başkaları gibi ... niyee ne bileyim niye .. :):):)

Bana Bir Gün Bu Aşktan Vazgeç Deseler,Vazgeçmem, Bu Aşk Benim Ömrüm Derim...Bıkmadın mı..? Bu Sevgiden Deseler,Bunu Bilmem Seven Gönlümdür Derim...Ya Mecbur Bu Ayrılık Olursa Bu Aşkta Derslerse,Onu Benden Ayrılık Değil Ölüm Alır Derim...Ya O Başkasını Sevdi Derlerse ?Yazık Çok Yazık...O Vefasız Sevene Derim......

benim bir sevenim olmadıkı bende bunları ona diyim ...

Allah'ım...Mutlu Bir Yuvanın Yolunu Bulmamıza Yardımcı Ol.....Bizleri..,Eşimiz Ve Çocuklarımızla İmtihan Etme....Sevdiklerinle Dost Eyle...........

sevgili günlük daha ne diyim ben sana .. anlada sen

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
merhaba güzel ve okadarda dertli günlüğüm yine ben sevgili günlük ... ve hep hep ben ....

bu aralar okadar yogunluk varkı ben bıle yetişemez oldum işin hızına sabah başla akşam basen 12 yada 01 bula bılıyor hiç belli olmuyorki yinede 1 2 ay bu tenpoda devam eder işler yogunum ve yorgunum olsun be günlük doslarmım hep yanımda onların bir güler yüzü bana her şeyi unuturur Allah cc onları hiç eksik etmesin .. yanımızdan amin ...

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
merhaba sevgili günlük ... biliyorum seni çok yalnız bırakıyorum farkındayım ihmalde ediyorum haklısın !!

Geçen gün okadar düşündümki huzur evinde kalan yaşlıları bir ziyaret edeyim dedim ve kartala giderken yolda maltepe huzur evinin tabelasını gördüm dedim şöyle bir ziyaret edeyim ne alsam ne alsam diye düşünürken bir yandanda nerde bu huzur evi diye yola bakıyorum sonuçta yeri buldum ve çam sakızı çoban armağanı yaşlılara birşeyler aldım eli boş gitmek olmaz her neyse yetkılıler le konuşup vardım yanlarına sevindiler ve başladık muhabbete okadar dolularki okadar ama halen bu hallerine rağmen çocuklarına toz kondurmuyorlar her birinin kendine göre hikayesi ve bir geçmişi var bu durumda oduklarına bile şükür ediyorlar ben de kendime sordum yarın bizlerde bu hallere geleceğiz kim bilir bizim başımızdan neler geçeçek halimize binlerce şükürler olsun yarabbi onun için yaşlı anne ve babalarımıza asla sesımızı yükseltmeyelim hep hoş görülü olalım onlar bizim için çok şeylerini verdiler biz onlar için biraz sabır ve hoş görü versek çokmu ... bir huzur evini ziyaret edin onlarla muhabbet edin ne demek istediğimi anlayacaksınız ve inanın derdiniz ve kederiniz kalmayacak ve günlük bazen şöyle bir düşünmeli yarın ne olacak diye

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
Huzur evi denilince aklima hep Mahsun Kirmizigülün ''Günesi Gördüm'' Filmi geliyor. Film iyi yada kötü bisey diyemiycem, ama o yasli kadinlarin uzu süpürgelerle yikandigi sahne aklima geldikce tüylerim diken diken oluyor. Gercekten böyle mi davraniyorlar büyüklerimize? Ve orada bir kadin vardi anlatiyordu ya tam sözlerini hatirlamiyorum ''Biz anne baba olarak bir oda icinde onca cocuklarimiza bakabiliyoruz, ama onlar saray gibi evlerinde bize yer bulamiyorlar''. Buna benzer biseyler söylemisti o kadin.

Allahim ana babamizdan razi olsun, onlarinda bizden razi olmasini nasip etsin insaAllah. Herkes ve herseyin bir yedegi bulunur belki ama ana babanin bulunmaz. Bunu bizlere hatirlattiginiz icin cok tesekkür ederim.

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
Çok haklısın karanfil kardeşim ... Hiç bir zaman Allah cc Kimseyi annesiz babasız bırakmasın onun yokluğunu o olmayınca anlıyoruz iş iş ten geçiyor .. düşün bir sen bu yaşa nasıl geldin onlar olmasaydı sende olmazdın ... bukadar netken neden huzur evine bırakmak ..

Allah cc herkese hayırlı evlat nasıp eylesin ..

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
Berhaba günlüğüm yine ben uzun aradan sonra anlatacak çok seyler var aslında .. kısa kısa diyim sende sıkılma benden .. sonra küsersin ...

canımı sıkan insan sürüsü arttı bu ara herkese aynı sabrı gösteremez oldum ben benmi değiştim insanlarmı bilrmiyorum
her gece başımı yastıga koydugumda günün özetini çarıyorum belkı hep ben haklıyım gibi gelsede bana bazen ben onlar oluyorum onlarsa ben sonuçta kalp kırmadıgım hergünüm güzel kalbını kırdıgım kişilerse çoktan hak etmiş olanlardır yınede ben her şeyı düşünürken onlar hıçmı düşünmez hakermiş biride olsa kalbını kırdıklarımı üzülüyorum hıç kırmamak gerek ama zorla ıstıyenlerde cıkıyor ve ben buna üzülüyorum onlar hıc birşey olmamış gibi halen aynı sen söyle günlük bana benmmı cok düşünüyorum onlarmı hiç düşünmüyor ... hepimiz insan deilmiyiz bazıları ne ben halen çözemedim .. huzur sevgi ve merhametle kal günlük ... 20-06-2012 saat 23:48